Rinkimai į mero postą tęsiasi – startuoja antras turas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Sekmadienį paaiškės, ką mažeikiškiai nori matyti mero poste. Dėl jo rungiasi partijos „Tvarka ir teisingumas“ iškeltas kandidatas, energetikos viceministras Vidmantas Macevičius ir konservatorė, teisininkė Lina Rimkienė.
Opozicijos lyderei toks egzaminas jau antras – mero posto ji siekė ir prieš ketverius metus.

Rinkimų antrasis turas tiesioginiuose mero rinkimuose startavo nuo trečiadienio. Dvi dienas – trečiadienį ir ketvirtadienį – vyks išankstiniai balsavimai Savivaldybės administracijos pastate bei specialiuose punktuose. Mūsų rajone tokie punktai veikia Mažeikių rajono policijos komisariato areštinėje, Plinkšių globos namuose, Mažeikių ligoninėje ir Sedos pirminės sveikatos priežiūros centro slaugos skyriuose.
Penktadienį ir šeštadienį nuo 8 val. iki 20 val. vyks balsavimas namuose. Tokia galimybe galės pasinaudoti neįgalieji, dėl ligos laikinai nedarbingi rinkėjai, taip pat sulaukę 70 metų ir vyresni asmenys, jeigu jie dėl sveikatos būklės patys negali rinkimų dieną atvykti į rinkimų apylinkę.
Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, pirmajame ture per keturias dienas mūsų rajone pilietinę valią pareiškė beveik 5 proc. rinkėjų. Iš viso balsavo 2291 rinkėjas: 1173 – Savivaldybės pastate, 120 – specialiuose punktuose, beveik tūkstantis – namuose.

82 Atsakymai į “Rinkimai į mero postą tęsiasi – startuoja antras turas”

 1. Nijolei parašė:

  Sprendžiant iš jūsų „protingų“ komentarų, ant jūsų tą psichotropinę kaldrytę tikrai kažkas buvo užmetęs ir dar gerai prispaudęs ir ilgokai palaikęs :-)

 2. Ožius ganiau parašė:

  Neet jei nėra iš ko rinktis – būtinai ateikite į balsavimą, o biuletenį subraukykite. Vistik tai bus JŪSŲ VALIA. O kad neiti balsuoti visai tai tėra vaikiški paiki OŽIAI.

 3. Jonis to vaidelis parašė:

  Tu matyt is savo stabo ismokai tam ….. kiti zmones sunauja o tu kaip tikras konservu dvoko megejas nuo jo neatsilieki

 4. Jonis to vaidelis parašė:

  Pasikartosiu ,kad debilas tai tavo girtas tevas kuris pinigus pragere o ne gumini gamini nusipirko , todel tu ir vaikstai su berete ant akiu uzsmukusia

 5. Vaidas - Jonui parašė:

  Kas gali paneigti, jog tamsta absoliutus debilas? Kurioje eiluteje, mano komentare, tu pastebejei agitacija uz konservatorius? Ar tu posaki „tenugali stipriausias“ supranti kaip agitacija uz konservatorius??? Kuo greiciau patarciau kreiptis i profesionalu psichiatra, nors jauciu net ir tas nebepades…

 6. !!! parašė:

  Susiprotekit,raseivos,turbut nezinote,kad bet kokia reklama ar antireklama siandien jau draudziama ir socialiniuose tinkluose,norit prisisaukti nemalonumu.Pasiskundus rink.komisijai ar kandidatui prasides jums dideli nemalonumai

 7. esu dešinių pažiūrų parašė:

  Ir tikrai balsuosiu Prezidentų rinkimuose už Ingridą Šimonytę. O sekmadienį nuėjęs prabalsuosiu už NIEKĄ. sugadinsiu biuletenį. Ir tai padarysiu dėka ponios Rimkienės. Konservatorė, bet už ją balsuoti ranka nekyla. Ir garantuoju, kad vėl Lina Rimkienė sekmadienį bus ANTRA. Sakau galų gale gal susimąstys toji ponia. Mažeikiams labai reikia keisti konservatorių lyderį. Ne vadas jinai. O moteriškė pilna arogancijos. Net nupurto jos reklaminį plakatą pamačius- tipo meterys ateina. Moterys gerai, kad ateitų. Bet imtis darbo. O ne sėdėti feisbukyje ir savo plunksnas kedenti viešai demonstruojant savo aroganciją.

 8. Nijole to 2019-03-15 23:44 parašė:

  Matosi, kokie asmenys palaiko Vidmantą Macevičių . Aš nežinau, ar buvo psichotropinė kaldrytė, ar ne ir tai neesminis dalykas , bet tikiu , kad mergaitė patyrė seksualinę prievartą .Ir man darosi baisu , kad tokie asmenys palaiko Vidmantą Macevičių -gal jis vienas iš jų?

 9. pastebėjimas parašė:

  Oi kaip nemyli anūko Gabriuko seime už nuolatinę desrukciją,nuolatinį priešų ieškojimą.Nemyliu ir aš tų konservatorių

 10. Vytautas parašė:

  Nepamirškit naktinių konservatorių reformų,nuo kurių ir dabar žaksi visa Lietuva

 11. Feljetomas parašė:

  Paskaičius vienos ponios FB įrašą susidaro įspūdis, kad artėja diena, kuri mažeikiečiams skelbiama kaip tikroji moters diena. Ir taip prisikelia šventoji…, kuri buvo šmeižiama
  a, prievartaujama , kenčianti psichologinį ir fizinį smurtą. Ir Įsi VYRAUs Mažeikiuose,, pavasaris,, nušvis kiemai ir gatvės…, ir bijosim kad tik neateitų šventosiosn į dangų paėmimo diena… ne

 12. Jonas parašė:

  konservatoriai – bėdų bėda ir tuomi viskas pasakyta

 13. Jonis to vaidelis parašė:

  Vaideli nu pasikelk nuo akiu ta naftalinine berete , gal tada tavo akiratis prasiples ir matysi kitas spalvas o ne tas kurias konservu staba piesia , blyn Lietuva su savo skola 18 milijardu euru perkope o tu vis neikerti kad tai didzioji konservu valdymo strategija

 14. maurius parašė:

  Aš tai už gerb. ponia Rimkienę, nei ji, nei jos vyro autobastionas kitaip liaudyje vadinamas ,,paukštynas“ neslepia mokeščių, visada išrašo sąskaitas -faktūras arba kasos aparato čekius. Palaikau gerb. ponia Rimkiene, Ji sutvarkys Mažeikius.

 15. Nijolei parašė:

  Tamstos paistalai primena Garliavos violetinių debilų kliedesius apie psichotropinę kaldrytę.

 16. Nijole parašė:

  Jei laimės mero rinkimus MOTERIS ,tai gal „Pasakos“ darželio teritorijoje įrengs stadioną (sporto aikštę). Jei VYRAS- tai tikriausiai toje vietoje bus pastatyta biokuro elektrinė, kurią gal būt pamatysime tik po 20 metų. Sutartis bus pasirašyta ir ją reikės vykdyti. Jau vieną sykį VYRAS, būdamas meru taip padarė , kad po beveik prieš du dešimtmečius pasirašytos sutarties tarp tuometinio mero Vidmanto Macevičiaus ir UAB „Lietuva Statoil“ generalinio direktoriaus Jono Soko 2017m atsirado miesto centre gyvenamųjų namų pašonėje degalinė.Jam, 2000-2003 m. buvusiam Mažeikių merui, taip padaryti sutrukdyti gali tik 2019 m. išrinkta Mažeikių merė MOTERIS .

 17. Pajuokauta parašė:

  https://ibb.co/KV5DKZm geras paveikslelis :prajuokino

 18. To nijole -lina parašė:

  Nusibodo tie tavo paistalai , gal nebejuodink kitų.

 19. Nijole parašė:

  VYRO atsakymas kovo 14 d. debatuose į klausimą dėl Asociacijos Mažeikių areoklubas, kuriame jis yra darbuotojas, turintis administravimo įgaliojimus ir dėl iš valstybės gautų 8000 eurų tam klubui : ….. to klubo lėktuvai yra valstybės turtas ir valstybė turi savo turtą išlaikyti, jis tik tais lėktuvais skraido, bei veltui skraidina vaikus, negaudamas jokio atlygio . Būtų keista, jei jis iš savo vaikų, skraidindamas juos valdiškais lėktuvais, imtų pinigus . Kiek ima iš šokančių su parašiutais, jis apdairiai nutylėjo.. Jis pats netiki , kad bus meru: paklausus ką jis darys, jei nebus išrinktas meru, atsakė , kad „vicemeru“, nors jam būsimoji MOTERIS merė siūlė administracijos direktoriaus postą . Na , bet jei jis nori būti „vicemeru“, manau MOTERIS merė suteiks jam tokią galimybę.

 20. Sutinku su propanu parašė:

  Chebra pastoviai buvo sauridos baseiniuko sveciai,nespjaudavo i nemokamas vaises

 21. Jonas šypsosi parašė:

  Mažeikių Šilumos tinklai su nerimu nelaukia rinkimų rezultatų

 22. Propans parašė:

  Daivute biski piksta ant konservu (senos Dziugelio skolos) ir piksta an Rimkienes uz pusbrolio Sauridos duju ukio nuostolius

 23. Patarimas3 parašė:

  Jeigu nebusi buves TSKP narys irgi nepateksi i chebra

 24. patarimas2 parašė:

  naujajam merui reik Ostrauskio knyga perskaityti apie savivaldybes gyvenima, o alfonsiukui teks pasislinkti i sona ir uzleisti vieta rimtesniam vyrui, nes susisuks ir jam galvyte.

 25. Patarimas parašė:

  Oi,suvalgis tave kudros krokodilai

 26. Attsakymas parašė:

  Del minkstos kedutes politineje kudroje

 27. vatas parašė:

  DAIVUTE KAM DIRBI

 28. D parašė:

  Daiva Šideikienė
  Pasiklausiau ,,Mažeikių aido“ radijo laidos apie rinkimus. II turo kandidatė į merus L.Rimkienė radijo laidoje kalbėjo apie rinkimų I turo rezultatus, jausmingą sveikinimą Kovo -8 osios proga, pilamą purvą ant šeimos ir nuostabų vyrą, kuris patyrė baisų pažeminimą,kai jo žmona sugalvojo kopti karjeros laiptais, apie siųstą žinutę visoms Mažeikių miesto moterims ir visoms Lietuvos moterims.

  Galvojau, kad L.Rimkienė yra protingesnė, bet juo daugiau klausausi, tuo liūdniau darosi. Juk daug vyrų slaugo ir prižiūri savo artimuosius ligos patale, daug pasaulyje vyrų myli savo žmonas ir vaikus,o savo artimuosius išlydi Anapilyn, o ne tik kandidatės L.Rimkienės vyras ir buvęs kandidatas į Tarybą – A.Rimkus. Pokalbio metu taip graudinosi kandidatė L.Rimkienė, jog atrodė,kad tuoj apsiverks. Radijo laidoje tiek jau sureikšmino tą savo vyrą,kokias kančias teko patirti šių rinkimų metu, kad kandidatė L.Rimkienė iš to sielvarto nebesugebėjo atsakyti ir į užduotą klausimą apie vyro problemas su mokesčių inspekcija.

  Negi,kandidatė į merus L.Rimkienė užmiršo,kad komunistų partija reformavosi ne tik Socialdemokratų (LSDDP) partiją , bet ir į Konservatorių partiją ,t.y. reformavosi į dvi tradicines partijas. Abejose partijose knibždėte knibždėjo buvusių komunistų, žinoma, šiuo metu dalis jų jau iškeliavo Anapilyn.

  Kandidatė L.Rimkienė kažkaip tai netyčia, ėmė ir pamiršo ,kad Mažeikių miestui vadovavo ne tik socialdemokratai, bet konservatorius Vilhelmas Džiugelis, 2003–2011 metais ėjo rajono Savivaldybės mero pareigas.Atitinkamu laikotarpiu vadovavo S.Kaktys, B.Kryžius. Kažkaip tai negražu iš kandidatės R.Rimkienės pusės, visą purvą dėl nustekentų Mažeikių miesto pilti ant socialdemokratų partijos, jei miesto valdyme ir tvarkyme dalyvavo ir Konservatorių partijos atstovai. Beje,2015m. L.Rimkienė laimėjusi savivaldos rinkimus ir atėjusi į Mažeikių r.savivaldybės tarybą daryti permainų, bet nebalsavo ,,prieš“ I. Macijauskienės kandidatūrą vicemerės pareigoms, taip pat nebalsavo ,, prieš“ B.Kryžiaus kandidatūrą administracijos direktoriaus pareigoms užimti. L.Rimkienė savo frakcijos vardu pasakė ,kad B.Kryžius yra buvęs konservatorius,o pasak L.Rimkienės buvusių konservatorių nėra ,kaip žinia, todėl visa frakcija ( P.Auryla, G.Gricienė, S.Kaktys) nusprendė paremti B.Kryžiaus kandidatūrą. Išverstaskūrė savo stichijoje. Sėkmės abiems kandidatams, bet fortūna nusišypsos tik vienam.

 29. Vaidas to Gintas parašė:

  „Kandidatas turi buti gero takto zmogus“…..Va tikras, tikro buro mastymas. Sedejo vienas „gero takto zmogus“, Mazeikiai pagal investicijas pirmauja Visatoje… Mums ne gero lopo reikia, bet gero, naglo vadybininko, kuris butu lyderis visame kame. Gerai, jog aplinkiniai rajonai rimtu lyderiu meru poste neturi, o tai visiskai tragiskai atrodytumem. Saligatviu plyteles tik vizualini vaizda pagerina, bet norint jog miestas klestetu, mums mirk – gyvenk reikalingos investicijos. Va N.Akmene – butu kainos sove i virsu, tik vienai gamyklai (klasteriui) nutarus investuot i rajona. Kiekvienas investuotas euras, sukuria triguba nauda rajonui. Neagituoju nei uz viena, tenugali stipriausias, bet rasyt debiliskus marazmus, jog mums gero zmogaus reik, nu zmones, kiek galit?

 30. Šaltas radiatorius parašė:

  Jei Macevičius – už šiltus radiatorius mokėsit daugiau o Jurkus šypsosis į ūsą

 31. vatas parašė:

  O Rimkienei sekmes

 32. vatas parašė:

  Rajone reikalingos permainos ir tiek

 33. Gintas parašė:

  Ne Rimkienei mero kede jai daugiau turguje tiktu sedeti ten gali sakyti bet ka kas ant liezuvio ir tai aisku ziurint ar gerbi save ir kitus(beje ji labai atitinka koncervatoriu bendra bruoza- skaldyk , kurk intrigas ir valdyk ir visiskai nesvarbu kad tai yra visu nenaudai aisku isskyrus juos pacius), o mero postas labai svarbus ir rimtas, tad ir kandidatas turi buti gero takto zmogus. Cia pasirinkimas aiskus kaip diena turetu buti visiems.

 34. Nuomonei parašė:

  Nuomone vel islindo is,,draugu“rato

 35. vatas parašė:

  Rimkienes popieriai visai geri

 36. Nuomonė parašė:

  Rimkienės popieriai visai prasti, jei tokio IQ lygio komentatoriai kaip Nijole ją gina

 37. Nijole parašė:

  Jei VYRAS bus išrinktas meru, mažeikiečiai jo veiklos rezultatus pamatys tik panašiai po 20 metų . 2000–2003 m VYRAS buvo Mažeikių meru , o 2017m atsirado miesto centre gyvenamųjų namų pašonėje degalinė dėl prieš du dešimtmečius pasirašytos sutarties tarp tuometinio mero Vidmanto Macevičiaus ir UAB „Lietuva Statoil“ generalinio direktoriaus Jono Soko.

 38. Nijole parašė:

  Dėl šilumos atvedimo iš Mažeikių naftos gamyklos kandidatų debatuose 25-02-2019 1:36:00 VYRAS kalbėjo kaip valdininkas kyšininkas , bet gal jis gina savo kaip Mažeikių šilumos akcininko interesus.Jam, kaip Mažeikių šilumos akcininkui nenaudinga , kad Mažeikių naftos įmonė tiektų pigiau arba net tokia pačia kaina šilumą Mažeikių miesto gyventojams, kaip ir Mažeikių šilumos tinklai , nes tada galimai sumažės VYRO pajamos iš dividentų, gaunamų iš Mažeikių šilumos tinklų.

 39. Pastebėjimui parašė:

  Nei jinai normali teisininkė, nei normali dėstytoja. Tad ir bendravimas atitinkamas – tvartelio.

 40. pastebėjimas parašė:

  pirmiausia p.L.Rimkienei reikėtų susitvarkyti su savo emocijomis ir ne tik kaip teisininkei,bet ir kaip dėstytojai nepamiršti, kaip dera kalbėti prieš auditoriją .Dalyvaujant susitikime iš jos lūpų sklido necenzūriniai žodžiai,(net gėda parašyti) įžūliai pakeltas tonas.Man kaip rinkėjai visai nesvarbu, kas kokias gėles jai dovanoja ar kokiu vardu ją pavadina.Čia jos asmeninis reikalas.Kad ji geriausia-neįtikino…

 41. Būtinos permainos parašė:

  Jeigu norime rajone permainų – tai tik vienintelis šansas balsuoti už Rimkienę, kad ir kaip ji kai kam nepatiktų, TAI VIENINTELIS ŠANSAS PERTVARKAI.

 42. TO NIJOLE parašė:

  Būtų geriau kad prieš komentuodama bent paskaitytumėt ,šiluminės technikos pradžiamokslį ir ekonomikos pradmenis . Visiškas jūsų neišprusimas.

 43. Nijole parašė:

  Netikėtai atsiradusio VYRO pasisakymas Dėl šilumos atvedimo iš Mažeikių naftos gamyklos kandidatų debatuose 25-02-2019 1:36:00 : Šilumos ūkio įstatymas leidžia konkurenciją šilumos gamyboje. Mažeikių nafta, kaip nepriklausomas šilumos tiekėjas, gali gamintojas gali kreiptis į Mažeikių šilumos tinklus išsiimti technines sąlygas ir žiūrėti- verslo projektas yra jam naudingas ar nenaudingas .Mažeikių šilumos tinklų kaina yra APIE trys centai . Jeigu gamykla NUSITIESUS LINIJĄ ir PASISTAČIUS SKAITIKLĮ ŠILUMOS TINKLŲ NUMATYTOJE VIETOJE sugeba parduoti PIGIAU nei trys centai, verslo projektas teigiamas .Bet kuo čia dėta Mažeikių savivaldybė, kaip Jūsų mintim savivaldybė galėtų įtakoti šito projekto vykdymą?
  Paaiškinkite man, kaip ir viceministrui neaišku, nes čia yra nonsensas. Meru nori tapti asmuo, iš kurio pasisakymo aišku kas jis toks . Gal jis nežino , kad Mažeikių šilumos tinklai nutiesė liniją iki prekybos centro “EIFELIS”, kuri atsipirks tik po 500 metų ir tai, jei prekybos centras naudosis Mažeikių šilumos tinklų paslaugomis . Skaitiklį pagal projektą, tikriausiai, reikės pastatyti kokiame nors kolektyviniame sode arba Auksodėje, jei teisingiau, tai ten, kur nurodys Mažeikių šilumos tinklai. Mažeikių naftos perdirbimo gamykla siūlo tiekti šilumą Mažeikų miestui ir tu, VYRE, klausi, prie ko čia Mažeikių savivaldybė.Aišku, gal ir geriau tave laikyti Mažeikiuose meru, nei kokiu nors viceministru. Vis mažiau žalos padarysi mažesniam kiekiui žmonių . O kodėl Mažeikių naftos gamykla negali pardavinėti šilumos apie tris centus , o turi pardavinėti PIGIAU nei trys centai, VYRE?Gal geriau vietoje dviračių tako iki Palangos nutieskime šilumos liniją iki naftos?

 44. Oo parašė:

  Matyti tokie negrazus komentarai pasipyle pakelus savivaldybeje atlyginimus.Juk reikia kazkaip atidirbti

 45. Nijolei parašė:

  Už moterį mes gal ir balsuotume, bet jus mums bandot prakišti chamavotą turgaus bobą. Tad, sorry!

 46. Tikrai parašė:

  Jeigu nebus permainu ir konkreciu,tada Mazeikiuose liks tik savivaldos darbuotojai,pensininkai ir emigrantu palikti vaikuciai.Jaunimas kaip niekad palieka Mazeikius.Uz tokius atlyginimus ir ukrainieciai nesutinka dirbti.

 47. Nijolė to Numėrėliui parašė:

  Bet ne virš 65 :) .

 48. Laurai parašė:

  Rimkienė pasirinko reikiamą partiją. Tik tuo keliu eidama ji galėjo pasiekti turėti galimybę būti Mažeikių mere.Taip pat noriu jus informuoti , kad Rimkienė dar ne močiutė (bobutė).

 49. NUMĖRĖLIS parašė:

  Tai, kad Nijolei apie 65

 50. Nijole parašė:

  Gausi numerėlį , jei Mažeikių merė bus moteris :)

 51. Laura parašė:

  Gint lauk iš Mažeikių konservatorius einam balsuoti ir renkam mera vyrą bet ne konservų bobutę. Nereikia mazeikiams konservatorių o tai jei jie paims mero postą tai jaučiu kad nieko gero nelauk. Žinoma pokyčių reikia miestui bet tik ne konservatorių.

 52. to Nijole parašė:

  Atsidėkosi? Teiki paslaugas? Parašyk numerėlį ;)

 53. Nijole parašė:

  Moterys , merginos, išsirinkime mere moterį. Parodykim vyrams , kad ir moteris gali būti Mažeikių mere ir , kad mes esame vieningos ir nepavydime viena kitai. Vyrai, Jūs irgi galite balsuoti už moterį, mums Jūsų pagalba nepakenks, arba balsavimo dieną eikite į žvejybą, jei norite balsuoti už vyrą .Jei pavyks išsirinkti mere moterį, mes jums atsidėkosime.

 54. 2019-03-14 09:59:25 parašė:

  Tik ubagai uždirba „daug“, todėl ir ubagai , turtingi uždirba mažai, todėl ir turtingi. „…kas trečias advokatas, notaras ar antstolis deklaravo, jog uždirbo minimalią ar mažesnę algą“, “ …kas dešimtas, gaunantis minimalią ar mažesnę algą, eina vadovo pareigas“.

 55. Brolis parašė:

  Jums ir neitiksi tai perdaug tai per mažai uždirba Rimkienė , Čia kaip tao Ruseliui ir taip negerai ir taip blogai

 56. Apatiniam komentatoriui parašė:

  Nepliauškit nesamonių. Ponios Rimkienės deklaruota individualios veiklos pajamų suma tik 5200 eurų. Ar tik tiek per metus uždirba jūsų minimi teisininkai , notarai anstoliai. Nejuokinkit pasaulio.

 57. Zmogui parašė:

  Rimkienė ne kasininkė , kad mokėtų tris kartus daugiau mokesčių. 64 tūkst. kasininkių sumoka „Sodrai“ tris kartus daugiau nei 190 tūkst.individualią veiklą (IV) vykdantys asmenys (teisininkai ,notarai , antstoliai ) .

 58. Gitanai parašė:

  Gerai pasakyta-politine kudra.Jos dugne pasiliko snausti seni apkerpeje krokodilai,jie laukia kada pasirodis jaunos zuvytes.Nepykit ponai,cia tik metafora,kazkas turi pajudinti nusistovejusi vandeni,o tai gali ivykti ekologine nelaime.

 59. Gitana parašė:

  Kad ir kaip ten bebūtų, kad ir kas už ką balsuos ir ką išrinks, anksčiau tikrai nebuvo taip įdomu po pirmojo rinkimų etapo laukti rezultatų. Ponia kandidatė gerai padrumstė nusistovėjusią Mažeikių rajono politinę kūdrą.;)
  Tik įdomu, kaip prieš tai apdergus politinius oponentus arba kitaip nei tu mąstančius žmones, paskui reik vieni kitiems į akis žiūrėt, sėst prie bendro stalo įvairių klausimų spręst.

 60. Zmogui parašė:

  Zmogau,ar neatrodo,kad pats protauji kaip garsus teisininkai,atsidure Lukiskese apie apsirupinima korupcijos keliu.

 61. Daiva Šideikienė parašė:

  Vargu, ar Mažeikių skyriaus ,,Žmonių partijos“ sąrašo lyderei Linai Rimkienei dar gali padėti J.Balvočiūtės žolelės. Jau po 2019m. sausio 15d. Mažeikių rajono savivaldybės Etikos komisijos priimto sprendimo, kandidatė į merės Lina Rimkienė turėjo kreiptis į savo sąrašo kandidatą Nr.6 ,nes jau tada Komisija ,kurios pirmininkė buvo ir yra L.Rimkienės bendrapartietė ir kandidatė į Tarybą G.Gricienė konstatavo: ,, Atsižvelgiant į tyrimo surinktą medžiagą bei L.Rimkienės pasisakymus, Komisija daro išvadą , kad savo Facebooko paskyroje L.Rimkienė paskleidė žinią , tačiau nepateikė jokių įrodymų, pagrindžiančių paskelbtus faktus.“ Kandidatė į merės L.Rimkienė turi ieškoti ne moteriško solidarumo,o kuo skubiau kreiptis į naujai išrinktą tarybos narį ( kandidato sąrašo Nr.6) , gal jis padės savo lyderei L.Rimkienei teisingai priimti sprendimus dėl viešai skleidžiamų žinių bei padės tinkamai suvokti ir įverinti bet kokią situaciją.
  Tuo 2019m.sausio 15d. sprendimu Mažeikių rajono savivaldybės Etikos komisija pripažino ,kad L.Rimkienė pažeidė LR valstybės politikų elgesio kodekso 4 straipsnio 6 dalyje įtvirtintą pavyzdingumo principą ir rekomendavo L.Rimkienę viešai atsiprašyti. Ar politikė, kuri jau yra pasiruošusi Mažeikiuose daryti permainas, sugebėjo viešai atsiprašyti?
  Kai V.Steponavičienė savo facebooke parašė apie tai,kaip jauna kandidatė bebaigianti penktą dešimtį, jausmingai buvo pasveikinta Kovo -8-osios proga, II turo dalyvė L.Rimkienė, pati būdama ne ,,šventoji“, viešai pradėjo klykti – tai ,,patyčios“. Nerukus jauna kandidatė mestelėjo savo ,,jausmingą“ aprašymą, kuriame nepamiršo paminėti net Prezidentę, kuri pasak L.Rimkienės, yra laikoma tokia stipria, nes neturi šeimos. Kaip matyti, ,,Žmonių partijos“ kandidatei L.Rimkienei pasisekė mažiau, net nurodė kiek ir kokių dar turi giminaičių, kaip ji gali iškęsti sistemines patyčias iš oponento padėjėjos Virginijos pusės, neapykantą ir viską, kas jums atrodo normalu. Uoj , uoj.. kaip jaunai kandidatei sunku kovoti dėl mero kėdės. Bet ir pati lyderė turėjo suprasti, kad ne į pajūrį išėjo saulėlydžio stebėti, o savo noru sutiko dalyvauti politinėje kovoje. Jei atsitiktų taip ,kad rinkimų rezultatai parodytų ,jog ,,Žmonių partijos“ lyderei R.Rimkienei yra geresni nei jo oponentui, tai gal tokiai jautriai moteriškei, turinčiai šeimą, per sunku bus, būti miesto galva? Gal jos tikrasis pašaukimas trečiojo amžiaus universitete dėstyti teisę? Savo facebooke L.Rimkienei nuo kritikų labai lengva atsiriboti. O jei taps mere, tai negi nuo visų kritikų užsisrakins mero kabineto duris? Sėkmės abiem kandidatams.

 62. Žmogus parašė:

  Pagal turto ir pajamų deklaraciją , ponia Rimkienė sumokėjo 203 eurus metinę pajamų mokesčio sumą. Kai kiti kandidatai sumokėjo nepalyginamai daugiau. Ar čia nekvepia mokesčiu slėpimu? O jei ne, tai įdomu, kaip žmogus nesugebantis normaliai apsirūpinti savęs- gali vadovauti rajonui mero poste.

 63. Nuomonei parašė:

  Tikrai,kad Mazekiams 8 metus tas tuscias puodas tyliai snausdamas nusibodo.Ka tokio esate negero nuveike,kad turite tokia didele baime.

 64. Y to x parašė:

  Kuo daugiau prisivogi, tuo tyliau sedek ir i save demesio neatkreipk. (Korumpuoto Lietuvos biurokrato ismintis). Hm, kodel idomu musu rajono vadovai tokie tylus, ramus, neissisokantys???

 65. x parašė:

  „ Kuo mažesnis savo siela žmogus, tuo aukščiau jis kelia nosį. Jis nosimi siekia to, ko siela nepasiekt.“ ( Omaras Chajamas) Manau, tai patys taikliausi žodžiai, apibūdinantys L. Rimkienę.

 66. Nuomonė parašė:

  Patarimas Mažeikių konservatoriams – keiskite savo skyriaus lyderę: kol ji Jums vadovauja, jokių rinkimų nelaimėsite- nei į savivaldą, nei į Seimą. Na nemėgsta jos mažeikiškiai ir viskas. Gal per gerai pažįsta?! Jug keisk nekeitęs išvaizdą, kostiumėlius, bet ten, po rūbais, tas pats žmogus. Ir tas žmogus – nemalonus. Matyt, ir nepatikimas. Nežinau. Bet nė prie vieno kandidato nelimpa tiek purvo, kiek prie Rimkienės. Gal todėl, kad ji kituose mato vien blogį, konkurenciją, pavydą? Štai ir dabar, kol jos oponentas susitikinėja su visais į tarybą išrinktais nariais, svarsto kaip čia padarius, kad miestas atsigautų, Rimkienė užsiiminėja raganų medžiokle: ieško kaltų, užuot pasižiūrėjusi į veidrodį. Ši moteris savo FB paskyroje ne kartą rašė ( nes tik ten ji sugeba reikštis, nes bet kada neįtikusį komentatorių gali užblokuoti) , kad į tuščią obelį nieks pagalių nemėto. Suprask, jei ji nebūtų rimta konkurentė, jos niekas neužsipultų. O aš manau, kad čia tiktų kita lietuvių liaudies patarlė: „ Tuščias puodas garsiai skamba“? Gal pirmas įspūdis, pamačius bei išgirdus Rimkienę, ir nieko, bet pabendravus, padiskutavus – ačiū, tokios merės mums nereikia. Ir ne todėl, kad Macevičius geresnis, bet todėl, kad Rimkienė toms pareigoms netinkama. Bet čia tik mano nuomonė ir įspūdis. P.S. L. Rimkiene, šį komentarą rašė ne Virginija.

 67. vatas parašė:

  ne 28 o 27

 68. Domas parašė:

  Veltui gautas skyriaus pirmininkės vaidmuo tai galvoja ir mere patapsiu lengvai.Ir tuoj kaip prezidentė prisistatysiu.

 69. Realistui parašė:

  Tarybos nariai jau išrinkti. Dabar balsuodami tik nuspręsime,kas bus meras: Rimkienė ar Macevičius. Konservatoriai gavo 6 vietas iš 28, tai kas iš to, kad balsuosi už Rimkienę, jei ji nebus valdančiojoje daugumoje?

 70. Nijolei parašė:

  Už moterį gal ir balsuotume, bet už turgaus bobą tikrai ne!

 71. X parašė:

  Kuo daugiau pila purvo,tuo labiau kyla kandidates reitingas.Jau ir prezidento rinkimuose tai pasitvirtino.Apie tai kalbejo politikos apzvalgininkas Bruveris

 72. Etikos komisija parašė:

  Komisijai nekelia abejonių, kad Lina Rimkienė pažeidė Valstybės politikų elgesio kodekso pagarbos žmogui ir valstybei bei pavyzdingumo principus, įtvirtinančius, jog privalu laikytis žmogaus teisių ir laisvių ir jas užtikrinti, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucija ir teise, didinti pasitikėjimą valstybe ir jos institucijomis, deramai elgtis visuomenėje, laikytis visuotinai pripažįstamų dorovės, moralės ir etikos normų.

  http://www.mazeikiai.lt/savivaldybe/naujienos/ma%C5%BEeiki%C5%B3-rajono-savivaldyb%C4%97s-tarybos-etikos-komisija-pri%C4%97m%C4%97-sprendim%C4%85/

 73. Akivaizdu parašė:

  JOKIU BUDU NEGALIME DALEISTI KONCERVATORIU,GERIAU KAIP AMERIKOJE RINKTI KIAULE AR KITA GYVUNA MERU.

 74. Kas už permainas parašė:

  Jeigu norime rajone permainų – tai tik vienintelis šansas balsuoti už Rimkienę, kad ir kaip ji kai kam nepatiktų, TAI VIENINTELIS ŠANSAS PERTVARKAI.

 75. eisiu į mero rinkimus,bet sugadinsiu balsavimo biuletenį parašė:

  nematau nei vieno tikro kandidato į Mažeikių merus.Taupydamas jūsų brangų laiką Macevičius -nepatikimas, nes vieną kartą neužbaigė pradėtos jam patikėtos kadencijos .Kas gali paneigti ,kad ir vėl taip nebus,beje ir jo metai.O ponia ,dažniausiai pasirodanti raudoname fone-, turėtų labai susirūpinti savo ir šeimos veiklos,pajamų, turto bei mokesčių deklaravimo politika. Visgi kandidatė į merus.Beje ji ,,mausto „savo kolegas iš partijos. Vienam administracijos postą pažadėjo, kitam ,šalia būsimos LT prezidentės facebooke foto ,,prirašė“,kad tai-būsimas Mažeikių miesto tarybos narys, nors jis įrašytas po 10-uko. Tad sėkmės atveju, negi kalbėsite kaip Uspackichas ,,neišrinkote mūsų partiečių daugumos taryboje-,tad nėra ir pažadėtų permainų“.Žmonės šias kalbeles jau išmoko…

 76. Nijole parašė:

  Tie, kurie eisite balsuoti, prabalsuokite už moterį , nes, manau, bus daug įdomiau nei jei laimės vyras . Moterys, būkite solidarios , padėkite savo lyčiai gauti ko ji nori .

 77. realistui parašė:

  Na, tokių pokyčių, kokius siūlo Rimkienė mums tikrai nereikia :-) Nenoriu, kad Mažeikiai taptų aferų, intrigų ir sąmokslo teorijų miestu.

 78. Nuomonė parašė:

  Garbėtroška. Savimyla. Pagiežinga. Nepakanti kritikai. Žmogus-lozungas, beveik visus savo komentarus FB baigianti šūkiais: „ Ar tokių permainų norėjome?“, „Ar už tokias permainas balsavote?“, „ Pirmyn į permainas be senosios valdžios!“ Štai tokia, mano akimis, yra kandidatė į meres. Ką ji tikrai geba, tai kurti intrigas ir sąmokslo teorijas. Deklaruoja, kad su ja gali diskutuoti visi norintys. Aha, gali: jei tik diskusija pakrypsta poniai nenaudinga linkme, oponentas yra užblokuojamas ( per FB). Visur jai vaidenasi Virginija ir bolševikai. Kalbama, kad Rimkienė neturi organizacinio darbo patirties ( išskyrus kelis metus, kai vadovauja TS-LKD Mažeikių skyriui). Teisininkė irgi šiaip sau. Būdama opozicijoje, nesugebėjo laimėti savivaldos rinkimų, kas yra visiškas nonsensas. Gauti tik dviem mandatais daugiau, joks laimėjimas, juo labiau sąraše turint 51-ą kandidatą. Jei ji nesugeba tinkamai organizuoti ir laimėti rinkimus, tai kaip ji gali vadovauti ir atstovauti Mažeikių miestui. Šiam postui vien grožio nepakanka. Nors ir čia skonio reikalas. Beje, Rimkiene, jei skaitai šį komentarą, tai žinok, kad aš ne Virginija. Ir pabaigai klausimas, kuris sklando ore: Rimkine, jei pralaimėsi mero rinkimus, atsistatydinsi iš TS-LKD Mažeikių skyriaus pirmininkės pareigų?

 79. realistas parašė:

  Kas nori pokyčių – tas balsuos už L. Rimkienę, nes kitaip senoji gvardija jau yra apsidalinusi postais.

 80. mazaikiai parašė:

  Jau viskas yra žinoma kas laimės, jau ir postai paskirstyti manau Jurkus bus vicemeras, Tenys administracijos direktorius, o Kryžius pataps šilumos tinklų direktoriumi. Taip kad Mažeikiuose niekas nesikeis…

 81. Alfa parašė:

  Uz bet ka,tik ne koncervatoriu

 82. Šeima parašė:

  Po pirmo turo akys atsivėrė:D Nuomonė pasikeitė! Laukiam antro turo!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto