Rinkimų metu – sustiprintas budėjimas

Policijai nustačius bandymą papirkti rinkėjus, bus imamasi priemonių. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Siekiant užtikrinti rajono gyventojų teisę laisvai išreikšti savo valią vykstant rinkimams ir referendumui numatytas sustiprintas policijos budėjimas, dirbs migracijos poskyrio pareigūnai.

Budės mobiliosios grupės

Visose šalies policijos įstaigose sudarytos operatyvinės reagavimo ir dokumentavimo grupės, kurios rinkimų metu renka informaciją, vykdo tikslines priemones, siekdamos išsiaiškinti bandymus papirkti rinkėjus bei kitas neteisėtas asmenų veikas, susijusias su rinkimais.
„Mūsų užduotis – palaikyti viešąją tvarką, saugumą ir užtikrinti, kad rinkimai vyktų sklandžiai. Rinkimų dieną visas Policijos komisariatas dirbs sustiprinta tvarka – budės mobilūs ekipažai, kurie bus paruošti reaguoti į bet kokius skundus ar pažeidimus. Patruliai užtikrins viešąją tvarką, o operatyvinės grupės reaguos į pranešimus“, – informavo Policijos komisariato viršininko pavaduotojas Talidas Ostrauskas.
Pareigūnams nurodyta nedelsiant reaguoti į viešosios tvarkos ir kitus teisėtvarkos pažeidimus bei nusikalstamas veikas.
T. Ostrausko teigimu, išankstinio balsavimo dienomis kol kas jokių skundų apie pažeidimus negauta.

Gresia atsakomybė

Pareigūnai atkreipia visuomenės dėmesį, kad policijai nustačius bandymą papirkti rinkėjus, bus imamasi priemonių. Už trukdymą pasinaudoti rinkimų ar referendumo teise gresia laisvės atėmimas iki trejų metų.
Atsakomybės neišvengs ir tie, kurie susigundys savo balsą parduoti už pinigus ar kitokį atlygį. Rinkėjo balsavimas už atlygį ar kurstymas tai daryti rinkimų ar referendumo metu užtraukia administracinę atsakomybę nuo tūkstančio iki dviejų tūkstančių litų.

Dirbs migracijos poskyris

Migracijos poskyris kviečia visus rajono gyventojus laiku pasirūpinti savo asmens tapatybę patvirtinančiais dokumentais, kad galėtų dalyvauti rinkimuose ir referendume – atsiimti išrašytus dokumentus arba pasikeisti negaliojančius.
„Sekmadienį migracijos poskyris dirbs nuo septynių valandų ryto iki dvidešimtos valandos. Gyventojai galės atsiimti išrašytus pasus, asmens tapatybės korteles bei pateikti prašymus naujiems asmens dokumentams gauti“, – informavo Mažeikių rajono migracijos poskyrio viršininkė Zina Jemeljanovienė.

4 Atsakymai į “Rinkimų metu – sustiprintas budėjimas”

 1. Baron Münchausen von Bugenen parašė:

  Aš agituoju, raginu, prašau visus balsuoti tik už Neringą, tik už „Drąsos kelią“ ir mest šiūkšlynan visus išliberalėjusius konciervus su krikdemais ir jų aljantus bolševikus. Kam nelabai patinka Neringa, balsuokite už „Lietuvą Lietuvoje“, už baroną Miunchauzeną ir tik nebalsuokite už Uspaskį, už paksoidus ir kitokius oidus taip pat.

 2. naujienos parašė:

  Ekspertai taskas eu kreipėsi į Vyriausiąją rinkimų komisiją, siūlydami sustabdyti Stanislovo Giedraičio, savarankiškai iškėlusio savo kandidatūrą į Seimą vienmandatėje Mažeikių apygardoje, dalyvavimą rinkimuose, nes jis, kaip liudija archyviniai dokumentai, nuslėpė savo bendradarbiavimą su represine sovietų struktūra KGB.

 3. Taigi, parašė:

  sunkus bolševiko kelias, tikrai. Paklauskite mažeikiečių, kas įkūrė KGB ir šiai struktūrai vadovavo iki ekonomikos kracho ir iki dabar tebevadovauja Lietuvoje? Kas šiai organizacijai duodavo ir duoda šiandien užduotis? Atsakymas vienas – TSKP, o dabar transformuota į kapitalbolševikus visokio plauko liberalija, tvarka, tiesa, darbas, teisingumas, vedantys mus į šviesų laukinio kapitalizmo rytojų. Tad kokia prasmė klausti TSKP-istą Mažeikiuose ar kokį šiaip Centro Komiteto darbuotoją, ar jis nebendradarbiavo su KGB?! Tai tas pats kaip Brežnevą klausti, ar jis nebendradarbiavo su KGB?.. Padėtis Mažeikiuose ne tik Dautaruose tiesiog komiška, nes, žiūrėkit, pats Z.Vaigauskas – aktyvus SSK(b)P-istas! Tačiau jis Mažeikiuose nepakeičiamas – šiuo klausimu sutaria, berods, visi mažeikiškiai, o ir prezidentė, manyčiau, pritaria, nes ir jos kelias sunkus, o gal net dar sunkesnis į politikos olimpą. Juk beveik visi buvę valdantieji ir dabartiniai ir toliau atkakliai slepia nuo visuomenės Z.Vaigausko biografiją ne tik Dautarų dvare, bet ir visoje Lietuvoje. Reikalaukime, kad TSKP (labiausiai nusikalstama organizacija pasaulio istorijoje, kuri su savo internacionalu per visą XX amžių visame pasaulyje nugalabijo apie 150 milijonų gyvybių, kaip teigia drąsi mokslininkė Claire Berlinski) būtų Lietuvoje oficialiai įstatymu pripažinta NUSIKALSTAMA organizacija!

 4. General von Bock iš Dautarių parašė:

  Muravjovo gyventojai, balsuojam tik už bolševykus, a gera?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto