Rokiškio etape sėkmė lydėjo ne visus

Lino Vaškio ir Lauryno Paškevičiaus ekipažas su „Škoda Fabia“  Rokiškio ralyje bendroje įskaitoje iškovojo aukštą penktąją vietą. Nuotrauka iš klubo archyvo

Dvi prizinės vietos ir dvi avarijos, kurios nutraukė dalyvavimą ralyje, – taip baigėsi „ORLEN Lietuva-Mažeikių ASK“ klubo lenktynininkų pasirodymas ketvirtajame Lietuvos automobilių ralio čempionato etape Rokiškyje.

});

Važiavimus nutraukė išmušti ratai

Rokiškyje vyko ketvirtas ralio čempionato etapas, prieš tai autolenktyninkai varžėsi etapuose Mažeikiuose, Kelmėje ir Lazdijuose.

Šis ralio etapas skirtingai susiklostė „ORLEN Lietuva-Mažeikių ASK“ klubui atstovaujantiems sportininkams. Linas Vaškys su Laurynu Paškevičiumi, važiavę automobiliu „Škoda Fabia“, savo klasėje iškovojo antrą vietą, o absoliučioje įskaitoje užėmė penktą. Justas Simaška su Aru Kalėda, važiavę automobiliu „BMW 328“, savo klasėje šventė pergalę, o absoliučioje įskaitoje buvo devinti.

Nepasisekė Mariui Vėgėlei su Gediminu Saudargu („Mitsubishi Lancer Evo IX“) ir Justui Tamašauskui su Algirdu Pranckūnui („BMW M3“)...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto