Ruduo – čia pat, bažnyčios stogas nesutvarkytas

Viekšnių šv. Jono Krikštytojo bažnyčios remontui pinigus renka ir parapijos gyventojai. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Viekšnių šv. Jono bažnyčia remontuojama jau trečius metus. Viešai juokaujama, kad ji kaip ta avelė – pusiau skusta, pusiau lupta – yra palikta likimo valiai.
Šiais metais baigiasi rangos darbų sutartis, tačiau remonto darbai dar net nėra įpusėję. Jie stringa dėl prasto finansavimo, nors tiek Savivaldybė, tiek parapija remontui skiria daugiau lėšų nei yra įsipareigojusios.
Dėl sudėtingos situacijos pagalbos buvo kreiptasi į Savivaldybę ir rajono politikus. Pastariesiems kilus įtarimų, ar pinigai, skirti bažnyčios remontui, panaudojami tinkamai, jie įpareigojo Savivaldybės administraciją surinkti ir pateikti visą informaciją apie bažnyčios remontą.
Tik tuomet bus priimtas sprendimas, ar Viekšnių šv. Jono bažnyčiai skirti papildomų lėšų.

Pavesta surinkti informaciją

Šiuo metu bažnyčios remonto darbai sustojo ties stogo keitimu – liko apie 30 proc. neuždengto stogo, o pinigai jau senai baigėsi.
Baimindamasis, kad artėjantis ruduo ir žiema bažnyčiai pridarys daug žalos, Viekšnių šv. Jono krikštytojo parapijos klebonas Kęstutis Zybartas kreipėsi į rajono Savivaldybę dėl papildomo finansavimo.
Prašymas pasiekė Tarybos Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komitetą. Politikus ši situacija sudomino, nes papildomų lėšų buvo skirta ir ankstesniais metais, tačiau bažnyčios remonto darbai vis tiek stringa.
Komiteto nariai nusprendė šį klausimą atidėti, kol bus išsiaiškinta reali padėtis bei atsakyta į klausimus, ar visi skirti pinigai buvo panaudoti pagal paskirtį, ar stogo remontui užbaigti pakaks kunigo prašomų 20 tūkst. eurų.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “Ruduo – čia pat, bažnyčios stogas nesutvarkytas”

  1. Augis parašė:

    Atrodo, jog ta stogo danga yra kažkoks neįmanomas dalykas pakeisti. Ypač tokiose dažnai lankomose vietose vertėtų labiau suskubti su remonto darbais.

  2. emigrante parašė:

    Gyventi reikia ir savivaldybei;)))))

  3. asdf parašė:

    Garantuotai neužteks :-) Labai jau geras pretekstas melžti Savivaldybę, t.y.mus visus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto