Ruduo – su lietuviškų filmų premjeromis

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Kino klubas „Pirmas kadras“ keturis rudens penktadienius mažeikiškius kviečia į lietuviškų filmų premjeras.
Filmai, kuriuos kinu besidomintys žmonės turės galimybę pamatyti, yra skirtingų siužetų bei žanrų ir orientuoti į įvairaus amžiaus žiūrovų publiką.

Premjerų bus ir daugiau

Pasak vienos iš „Pirmo kadro“ įkūrėjų Giedrės Jankūnės, nors lietuviškų filmų čia rodoma nemažai, tačiau iki šiol dar nebuvo taip, kad žiūrovai keturis iš eilės penktadienius galėtų mėgautis lietuviškų filmų premjeromis.
„Jau dabar, besibaigiant rugsėjui, tiksliai žinome, kad sausio mėnesį turėsime dar vieną lietuviško filmo premjerą. Ir iš tiesų, 2016-aisiais metais jų bus tikrai ne ką mažiau nei šiemet“, – sakė pašnekovė.
Paklausta apie tai, kurlink, jos nuomone, žengia šiuolaikinio lietuvių kino kūrėjai, G. Jankūnė sakė, jog dominuojanti kryptis – komedijų kūrimas.
„Suprantama, kad žmonės, po sunkios darbo dienos ar po įtemptos savaitės mieliau renkasi  lengvesnio siužeto filmus, kuriuos žiūrėdami atsipalaiduoja, pasijuokia. Kūrėjus taip pat galima suprasti. Jie siekia uždirbti, nori kino salėse pamatyti kuo daugiau žiūrovų. Taigi, vieni režisieriai kurdami komedijas atranda save, kiti „prasimuša“, išgarsėja ir žengia pirmyn kurdami kitokio žanro filmus“, – mintimis pasidalijo G. Jankūnė.

Vasariškas, jaunatviškas filmas

Penktadienį įvairiose Lietuvos kino salėse, taip pat ir Mažeikiuose įvyks režisieriaus Justino Krisiūno sukurtos romantinės nuotykių komedijos „Dėdė, Rokas ir Nida“ premjera, kurioje kaip aktorius debiutuoja populiarus akordeonininkas Martynas Levickis ir vaidina puikiai žinomi aktoriai: Arūnas Storpirštis, Džiugas Siaurusaitis, Sakalas Uždavinys, Justė Zinkevičiūtė ir kiti.
Apie rugsėjį ir spalį demonstruojamus filmus plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto