Rugsėjį pieno gamintojus pasieks 18,2 mln. eurų paramos

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Žemės ūkio ministerija paankstino nacionalinės paramos už pieną mokėjimus – rugsėjį 34 tūkstančius ūkininkų, laikančių pienines karves, pasieks 18,2 milijono eurų.

Pagrindiniai reikalavimai paramai

Išmokos dydis – 15,98 euro už parduoto pieno toną. Pagrindiniai reikalavimai atsietajai nacionalinei paramai už 2015 metus gauti liko tokie patys kaip ir 2014 m.
Parama bus mokama tiems gamintojams, kurie 2006–2007 kvotos metais pardavė pieną ir 2007 m. kovo 31 d. turėjo nustatytą 2006–2007 kvotos metams pieno gamybos kvotą, įregistruotą Kvotų administravimo informacinėje sistemoje.
Be to, pretendentai į nacionalinę paramą už pieną turi būti įsiregistravę valdos valdytojais arba partneriais Žemės ūkio ir kaimo verslo registre. Valdos, kurioje pieno gamintojas registruotas valdytoju arba partneriu, valdytojas turi būti 2015 metais deklaravęs žemės ūkio naudmenų ir pasėlių plotus.

Papildomas reikalavimas

Be pagrindinių reikalavimų, įvestas vienas papildomas reikalavimas, kurio nebuvo 2014 metais, – parama bus mokama tiems pieno gamintojams, kurių vardu 2015 m. sausio 1 d. – 2015 m. liepos 31 d. laikotarpiu Ūkinių gyvūnų registre buvo registruotos pieninės karvės. Likusiems pieno gamintojams, kurie atskaitos laikotarpiu pardavė pieną, tačiau sausio–liepos mėnesiais pieninių karvių neturėjo, parama nebus mokama.

2 Atsakymai į “Rugsėjį pieno gamintojus pasieks 18,2 mln. eurų paramos”

  1. ukininkas parašė:

    Julija Jus turit 7-8 karves ir negaunat as turiu 75karves ir nieko negaunu nes ukinykauti pradejau nuo 2008m cia ir skaudu o pasakoja kaip pades pienininkams

  2. Julija parašė:

    Kodel nemokama parama tiems ukininkams , kurie neturi kvotu. daugiau kaip 7 m. mes turime 7,8 karves, bet jokiu ismoku uz piena negauname. Skaudu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto