Rugsėjo pradžioje – sustiprintas pareigūnų budėjimas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Nuo rugsėjo 2-osios rajono švietimo įstaigose prasidės mokslo metai, tam ruošiasi ne tik moksleiviai, jų tėveliai, pedagogai, bet ir policijos pareigūnai – pirmąjį rugsėjo dešimtadienį bus sustiprintas budėjimas, numatyta įvairių prevencinių priemonių.

Budės prie perėjų

Nuo pirmadienio gatvėse ir keliuose padaugės jaunųjų eismo dalyvių: po vasaros atostogų darželinukai, moksleiviai, studentai vyks į mokymo įstaigas autobusais ir automobiliais, dviračiais ir paspirtukais. Intensyviame eisme dalyvaus daugiau pradedančiųjų vairuotojų, keliuose ir gatvėse padidės transporto priemonių srautai.
Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Arūnas Bubliauskas informavo, kad prie pagrindinių perėjų, kuriose yra didžiausi srautai į ikimokyklinio ugdymo įstaigas ir mokyklas, budės pareigūnai.
„Dėmesys taip pat bus skiriamas ir prekybos vietoms – stebėsime, ar neparduodamas alkoholis nepilnamečiams, atkreipsime dėmesį ir į jaunimo mėgstamas susibūrimo vietas – pavenčius, Senamiesčio ir Juodpelkio parkus. Situaciją stebės ir neuniformuoti pareigūnai“, – įspėjo Veiklos skyriaus viršininkas.
Policija numato ir atsitiktinius mokyklinių, o taip pat – ir maršrutinių autobusų bei kitų transporto priemonių, vežančių vaikus į mokyklas ir iš jų, vairuotojų blaivumo patikrinimus, bus tikrinama transporto priemonių techninė būklė, pareigūnai stebės, ar segimi saugos diržai.
Plačiau – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto