Rūkyti draudžiama, bet drausminimo priemonės ribotos

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Netyla kalbos apie tolesnį nerūkymo vietų skaičiaus didinimą. Vilniečiai svarsto, ar neuždraudus rūkyti vaikų žaidimo aikštelėse, – kad vaikai nematytų blogo pavyzdžio ir nebūtų verčiami kvėpuoti tabako dūmais. Seimas vis dar neapsisprendė, ar uždrausti gyventojams rūkyti jų namų balkonuose.
Galima spėti, kad vietų, kuriose draudžiama rūkyti, ateityje daugės. Tačiau viena yra įteisinti draudimą, o kita – sukontroliuoti, ar jo laikomasi.
Be įprastų nerūkymo vietų, Mažeikių mieste yra patvirtintos 5 nerūkymo zonos, jų teritorijoje taip pat yra vaikų žaidimų aikštelės. Nors šios zonos nustatytos beveik prieš penkerius metus, tačiau, viešosios tvarkos sergėtojų teigimu, vis dar trūksta žmonių sąmoningumo, nes jie draudimų nepaiso.
Plačiau skaitykite laikraštyje.

One Reply to “Rūkyti draudžiama, bet drausminimo priemonės ribotos”

  1. Komentaras parašė:

    Galėtų policija kasdien pravažiuoti pro visas mokyklas, kai prasideda ilgosios pertraukos, oi kiek baudų prisirinktų iš rūkančių mokinių (ar jų tėvų, nes už nepilnamečius baudas turėtų mokėti tėvai), bei tas nerūkymo zonas kasdien patruliuoti. Tada atsirastų ir baimė rūkyti šiose vietose, jeigu gali bet kada gauti už tai baudą. O dabar laikraštis parašo, tuo viskas ir pasibaigia iki kito parašymo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto