Rungtynėse su armėnėmis – du lemtingi įvarčiai

Pernai geriausia šalies jaunąja futbolininke tituluota ir geriausių Mažeikių sportininkų dešimtuke pagerbta 16-metė puolėja Rimantė Jonušaitė sėkmingai žaidžia Lietuvos moterų rinktinės gretose: išvykoje Armėnijoje ji pelnė du įvarčius.

Lietuvos moterų rinktinė, be kelių pagrindinių rinktinės žaidėjų išvykusi į Armėniją, sužaidė dvejas draugiškas rungtynes.
Pirmosiose rungtynėse lietuvės armėnes įveikė rezultatu 1:0, pergalingą įvartį R. Jonušaitė pelnė likus dvylikai minučių iki rungtynių pabaigos.
Antrosiose rungtynėse Armėnijos rinktinė pirmame kėlinyje išsiveržė į priekį, tačiau antro kėlinio pradžioje R. Jonušaitė pelnė atsakomąjį įvartį ir susitikimas baigėsi taikiai – rezultatu 1:1.
Kitą savaitę rezultatyviausia šalies čempionato žaidėja kartu su šalies čempione Šiaulių „Gintra“ išvyksta į pasiruošimo stovyklą Turkijoje. Balandžio 1–4 dienomis R. Jonušaitė kartu su šalies rinktine dalyvaus Europos čempionato atrankoje Kroatijoje.