Rungtynėse su „Šiauliais“ – įspūdingas finalas

Sekmadienio vakarą išvykoje žaidę „M Basket DELAMODE“ krepšininkai pelnė devintą pergalę – trijų taškų persvara nugalėjo „Šiaulius“.

});

Susitikimą su mažeikiškiais agresyviai pradėjo „Šiaulių“ krepšininkai – po pirmo kėlinio skirtumas buvo 29:17 aikštės šeimininkų naudai, o po antro – net 50:33.

Trečiame kėlinyje „M Basket DELAMODE“ po truputį artėjo prie varžovų. Likus žaisti pusketvirtos minutės, rezultatas tapo lygus 85:85. Paskutiniame kėlinyje šiauliečiai vėl pasiekė persvarą, bet mūsų ekipa sugebėjo juos pasivyti. Likus septynioms sekundėms iki rungtynių pabaigos, Chauncey Collinsas (iš viso pelnęs 13 taškų) iš po krepšinio persvėrė rezultatą mūsų naudai, o paskutinėmis susitikimo akimirkomis Kamau Stokesas dviem baudų metimais užtvirtino pergalę – 94:91.

Ryškiausiai mūsų ekipoje sužibėjo antras rungtynes žaidęs Alexas Antetokounmpo, pelnęs 23 taškus, 16 taškų pridėjo K. Stokesas, po 11 įmetė Einaras...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.