Rūta Matulaitienė neteko mero pavaduotojo pareigų

Nuotr. iš Savivaldybės tarybos posėdžio

Iš socialdemokratės Rūtos Matulaitienės atimtos vicemero pareigos. Už politikės atleidimą iš  rajono savivaldybės mero pavaduotojo pareigų prieš terminą slaptu balsavimu pasisakė keturiolika, tai yra daugiau nei pusė Tarybos narių.

R. Matulaitienės atleidimą inicijavo keturiolika trijų frakcijų „Laisvė ir teisingumas“, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų ir visuomeninio rinkimų komiteto „Mažeikių pavasaris“ narių, išreiškę vicemerei nepasitikėjimą „dėl nepakankamo veikimo bendraujant su bendruomenėmis, sveikatos apsaugos, seniūnijų ir Savivaldybės veiklos efektyvumo srityse“.

Rugpjūčio 10 d. vykusiame Tarybos posėdyje buvo paskelbta, jog šios frakcijos sudaro naują Savivaldybės tarybos daugumą ir deleguoja savo kandidatus į Savivaldybės vykdomąją instituciją arba mero pavaduotojo (-ų) pareigas.

Meras Vidmantas Macevičius liko be abiejų savo pavaduotojų. Birželio mėnesį iš šių pareigų pareiškus politinį nepasitikėjimą prieš terminą atleista partijos „Laisvė ir teisingumas“ atstovė Sigutė Bernotienė.

6 Atsakymai į “Rūta Matulaitienė neteko mero pavaduotojo pareigų”

 1. Psichiatras parašė:

  mąstantys išspirti,o pezėtojai lieka.Gal žinote,kokius darbus Bernotienė nuveikė?Aš žinau tik jos debiliškumą ir “ bankukinų“ nešiojimą.Beje,iš mokesčių mokėtojų pinigų.

 2. Virginija parašė:

  Žmogus šitiek gerų darbų padarė ir atleido. Matyt ,kad dirbančiųjų nereikia ,o tik šnekančių..Gerb.ponios Rūtos bent darbus matome ,o kitų… Kažkas miesto valdžioje ne taip.

 3. Darius parašė:

  Bjauriau nebūna.Atsisakoma protingų žmonių.

 4. ddd parašė:

  Per tokius tik šnekančius bele ką ir „teisininkes“ būsime pirmieji, tiesiogai valdomi iš Vilniaus

  1. Bronė parašė:

   Mažeikiai valdomi krautuvininko Bartkevičiaus ir poetėlio su viduriniu išsilavinimu?!Tik Sigutės ir Minedo trūksta……

 5. Darius parašė:

  Politinių prostitučių šou ir tiek. Kiek dar kailių pakeis virginijai ir linutės?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto