Ruzgai keliasi iš ledynmečio!

Nuotrauka iš bendruomenės archyvo

Ruzgų kaime, netoli Varduvos upės, surengta šventė „Ledynmečio pabaiga“.

Nuostabus oras ir šventės akordai pritraukė gana didelį būrį kaimo žmonių ir svečių. Vaikų dienos centras „Būk su manimi“ žaidimais ir įvairiomis atrakcijomis priviliojo viso kaimo vaikus.
Renginio vedėjas, Bugenių seniūnaitis Dovydas Baublys pasidžiaugė šventės dalyviais, taip gausiai susirinkusiais į šį renginį
„Pirmiausia norėčiau padėkoti dienos centro vadovei Jolitai Butkienei, jos komandai už nuoširdų darbą bei didelį indėlį į kaimo kultūrinį gyvenimą. Už estrados statybą dėkoju Arūnui Krakiui, ačiū sakau parduotuvės savininkei, kaimo aktyvistei Birutei Jonaitienei.
Sveikinu visus su nuostabia diena ir šį vakarą pakviečiau jums muzikantus: tai Romaną Žiubikienę ir Vaidą, Mažeikių krašto kapelą „Tėviškė“ bei nuostabias atlikėjas Gintę Petraitytę ir Angelę Kontenienę“, – pagalbininkus ir šventės programą pristatė sieniūnaitis.

Nuotrauka iš bendruomenės archyvo

Dienos centro vadovė J. Butkienė dalyviams papasakojo, kad renginio organizatorius – Vaikų dienos centras „Būk su manimi“ – gavo finansavimą „Esu laimingas“, įgyvendinamą pagal NVO programą. Ruzgų kaimo aktyvo vardu padėkojo rėmėjams, prisidėjusiems prie šventės organizavimo: laikraščiui „Santarvė“, Bugenių seniūnaitijai, Mažeikių rajono savivaldybei, LSDJS Mažeikių skyriui, bendrovei „Lyra group“, skyrusiai medžiagų dekoracijoms gaminti, ir, žinoma, A. Krakio komandai už suręstą sceną. „Ruzgai keliasi iš ledynmečio“, – optimistiškai apibendrino  J. Butkienė.
Ruzgų jaunimas ir vaikai aktyviai dalyvavo sporto rungtyse. Išdalyti du medalių komplektai. Tarp jaunimo stipriausios pasirodė merginos!
Kaimo gyventojai ir į svečius užsukę mažeikiškiai išbandė jaunimo ir vaikų rungtis, šoko, dainavo kartu su „Tėviške“. Vaikus džiugino burbuliatorius.
Skambėjo nuostabios dainos, puiki muzika, tad linksmi „Ledynmečio pabaigos“ dalyviai šoko iki paryčių.
Ruzgų kaimo bendruomenės inf.

3 Atsakymai į “Ruzgai keliasi iš ledynmečio!”

  1. Jurgis parašė:

    Angelė – kylanti kaimo žvaigždė :)

  2. MildaL parašė:

    Jau tau, Angele, kad tik dėmesio centre pabūt…

  3. Angelė parašė:

    Labai šilti, linksmi Ruzgų bendruomenės žmonės. Tikimės, kad švenčių šioje bendruomenėje bus daugiau,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto