Ruzgų mokykloje – „Blynų diena“

Ruzgų pagrindinėje mokykloje vyko „Blynų diena“. Nuotrauka iš mokyklos archyvo

Penktadienį Ruzgų pagrindinėje mokykloje organizuota netradicinė „Blynų diena“. Visi mokiniai ir mokytojai rinkosi į salę, kur jų laukė įdomi artėjančioms Užgavėnėms skirta programa. 

Renginį pradėjo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Laima Raišutytė. Pristatyta Užgavėnių kaukių paroda-konkursas, kurioje dalyvavo visų klasių moksleivių darbai. Išrinktos pačios originaliausios ir šauniausios kaukės, apdovanoti kaukių autoriai.
Po to visi dalyviai pakviesti aktyviai įsijungti ir dalyvauti paruoštoje programoje. Apie pačią žiemos varymo šventę, tradicijas, draudimus trumpai priminė moksleiviai, o mažieji mokinukai pristatė  šios šventės persirengėlių kalbas, eiles ir parodė, kaip seniau linksmindavosi žmonės, varydami žiemą laukan. Aktyviai į žaidimus įsijungė ir vyresnieji mokiniai.
Pasilinksminę susėdome pailsėti, buvo pristatyti pagrindiniai Užgavėnių personažai: Kanapinis, Lašininis ir Morė, jų reikšmė seniau ir dabartiniais laikais. Renginio pabaigoje visų laukė blynai ir  kakava. Šauniai pasilinksminę, pavalgę pasiruošėme varyti žiemą iš kiemo…
Mokyklos seniūnė Ugnė KRAKYTĖ

Nuotrauka iš mokyklos archyvo

Nuotrauka iš mokyklos archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto