Rygoje mažeikiškis nužengė iki finalo

Finalo dvikovoje susitiko du mūsų šalies atstovai – Arūnas Čiplys (kairėje) ir Darius Labanauskas. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Smiginio pasaulio reitingo varžybose „Riga open 2015“ mažeikiškis Arūnas Čiplys pelnė antrąją vietą.

Dėl aukso rungėsi su tautiečiu

Latvijos sostinėje vyko smiginio pasaulio reitingo varžybos „Riga open 2015“, į kurias susirinko beveik šimtas sportininkų iš Anglijos, Rusijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos, Norvegijos, Škotijos, Suomijos ir Švedijos. Pastaroji federacija, norėdama patikrinti savo rinktinės kandidatus, net įtraukė šias varžybas į savo nacionalinį reitingą, tad čia dalyvavo visa Švedijos rinktinė ir kandidatai į ją.
Mažeikių klubui atstovavo du sportininkai – A. Čiplys ir Julius Zubavičius.
Kaip informavo varžybose rungtyniavęs A. Čiplys, Julius jau pirmajame susitikime turėjo pripažinti Švedijos žaidėjo pranašumą, o jis pats sėkmingai skynėsi kelią finalo link.
„Labai sunki kova buvo pusfinalyje su Švedijos rinktinės nariu Danieliu Larsonu. Nors žaidimo viduryje atsilikau rezultatu 2:4, vėliau pavyko perimti iniciatyvą ir laimėti susitikimą 5:4. Finalinėje kovoje susitikau su profesionaliu žaidėju iš Lietuvos Dariumi Labanausku, neišnaudojau kelių galimybių rimčiau pasipriešinti ir pralaimėjau rezultatu 1:6.
Nors ir antroji vieta, tačiau pasirodymą vertinu labai gerai – iškovoti tokio rango varžybose aukštą vietą yra didelis laimėjimas, juolab kad, be mūsų dviejų, daugiau nė vienas lietuvaitis nepateko tarp 16 geriausiųjų“, – savo pasirodymą įvertino mažeikiškis.

Nori susikauti su profesionalais

Artimiausią savaitgalį Mažeikių klubo komandos dalyvaus Federacijos Taurės varžybose Šiauliuose, po to laukia varžybos Jekabpilse bei pasaulio reitingo varžybos Taline „Estonia open“.
„Į varžybas Lietuvoje vyks keliolika klubo sportininkų, tuo tarpu į turnyrus užsienyje ruošiasi po keletą mūsų žaidėjų. Tikslus keliu aukščiausius, nors jie nėra lengvai pasiekiami – noriu kibti į atlapus dviem Lietuvos ir Latvijos vieninteliams profesionaliems smiginio žaidėjams“, – sakė A. Čiplys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto