S. Skvernelis kol kas lieka ministru

Saulius Skvernelis. ELTA nuotr.

Su Premjeru A. Butkevičiumi susitikusi Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitarė, kad Ministras Pirmininkas artimiausiu metu teiks naują vidaus reikalų ministro Sauliaus Skvernelio atstatydinimo teikimą ir pasiūlys kitą kandidatą į šias pareigas.

„Prezidentė su Ministru Pirmininku aptarė situaciją dėl Vidaus reikalų ministro. Sutarta, kad Ministras Pirmininkas artimiausiu metu padarys naują teikimą dėl Sauliaus Skvernelio atleidimo iš vidaus reikalų ministro pareigų ir naujos kandidatūros skyrimo į šias pareigas“, – apie pirmadienį įvykusios susitikimo rezultatą Eltą informavo Prezidentūros spaudos tarnyba.
A. Butkevičius S. Skvernelį siūlė atstatydinti jį laikinai pavaduojant kitam Ministrų Kabineto nariui tol, kol bus rastas nuolatinis vidaus reikalų ministras. Penktadienį Premjeras taip pat teigė norįs sulaukti dar bent vienos kandidatūros į ministrus iš Tvarkos ir teisingumo partijos.
S. Skvernelį delegavę „tvarkiečiai“ ministrą nusprendė atšaukti po to, kai šis pranešė, jog 2016 m. Seimo rinkimuose dalyvaus su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto