SADM: lėšos nevyriausybiniam sektoriui prarastos nebus

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. BFL nuotr.

Reaguodama į viešumoje pasirodžiusią informaciją dėl lėšų iš Europos Komisijos nevyriausybinių organizacijų sektoriui, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija informuoja, jog lėšos nevyriausybiniam sektoriui prarastos nebus, nes jos yra suplanuotos ir bus paskirstytos dar šiemet.

Lietuvai, kaip ir kitoms ES šalims narėms, pagal jų nacionalines 2014–2020 metų Veiksmų programas yra suplanuotos ir patvirtintos priemonės bei lėšos. 11 mln. eurų.
Yra dalis lėšų, skirtų Lietuvos Veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtrauktiems didinimas ir kova su skurdu“ priemonei „Socialinę atskirtį patiriančių asmenų integracija į darbo rinką“.
Suderinta, kad ši priemonė bus įgyvendinama konkurso būdu, projektų vykdytojai galės būti NVO. Dalis projektų bus įgyvendinami tik Lietuvoje, kita dalis dalyvaujant tarptautiniuose projektuose pagal EK patvirtintą teminį tinklą „Įtrauktis““, kurį Lietuva yra pasirinkusi iš kelių siūlytų temų.
Tarptautiniai kvietimai galimi tiek 2016 m., tiek ir 2018 metais. Tad lėšos, kurios yra suplanuotos ir patvirtintos, bus panaudotos, tikina Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto