Salės futbolas: lygiosios ir pralaimėjimas

Pro varžovų gynėjus veržiasi pirmąjį įvartį pelnęs Evaldas Razulis (tamsi apranga). Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Mažeikių „Olimpas SC“ sužaidė dvejas Lietuvos salės futbolo A lygos čempionato rungtynes. Išvykoje mažeikiškiai sužaidė lygiosiomis rezultatu 3:3 su Kaišiadorių „Savinge“, o namuose sekmadienį po atkaklios ir gražios dvikovos 3:4 nusileido Kazlų Rūdos „Stihl-SC“.

Pirmosiose rungtynėse po Gintaro Juodeikio taiklaus smūgio mažeikiškiai paskutinę minutę išplėšė lygiąsias. Tuo tarpu rungtynėse namuose po Evaldo Razulio įvarčio mažeikiškiai pirmąjį kėlinį laimėjo, tačiau antrajame per aštuonias minutes praleido net keturis įvarčius. Rungtynių pabaigoje  rezultatą sušvelnino Tomas Kizevičius, o paskutinę minutę visiškai priartėti prie varžovų leido taiklus Edvino Blažio smūgis.
„Antrosiose rungtynėse pritrūkome laiko, be to, ir sunku buvo žaisti, kai taip greitai vieną po kito praleidome keturis įvarčius. Tuo tarpu su kaišiadoriečiais galėjom išplėšti ir pergalę, tačiau paskutinės atakos metu pataikėme į virpstą“, – kalbėjo ekipos vadovas Aldaras Pupliauskas.
Po pirmojo rato mažeikiškiai tarp šešių komandų užima penktąją vietą.
Artimiausias rungtynes mūsų ekipa žais šio šeštadienio vidurdienį Mažeikių sporto komplekse. Jų varžovai bus nė vieno taško po pirmojo rato dar nepraradę Kauno „Nautaros“ futbolininkai.