Salės futbolininkai baigė rajono pirmenybių kovas

„Olimpo SC“ komanda finalinėje dvikovoje įveikė „Mažeikių United“ ir tapo rajono čempione.
Nuotr. iš organizatorių archyvo

Viekšnių gimnazijos sporto salėje savaitgalį medalius ir asmeninius prizus išsidalijo rajono salės futbolo pirmenybių dalyviai.

});

Finale azarto netrūko

Šeštadienį dvi svečių komandos – „Venta“ ir „Ramunsa“ iš Telšių – kovojo dėl mūsų rajono salės futbolo pirmenybių bronzos. Pirmame kėlinyje du įvarčius praleidę ventiškiai nesugebėjo pavyti pakiliai žaidusių varžovų – rungtynių rezultatas – 2:6.

Dvikovoje dėl čempionų vardų susigrūmė du amžini varžovai – „Olimpas SC“ ir „Mažeikių United“. Pirmajame kėlinyje du „Olimpo SC“ žaidėjų pelnyti įvarčiai lėmė, kad ši ekipa ir tapo šio sezono stipriausia.

Asmeniniais prizais pagerbti ir du čempionų komandos žaidėjai – Nedas Stankus tapo rezultatyviausiu viso čempionato žaidėju (vieną įvartį jis pelnė ir finale), o absoliučiai geriausiu čempionato žaidėju pripažintas Artūras Mačys.