Salės futbolininkai iškovojo pirmąją pergalę

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pirmąją pergalę šio sezono Lietuvos salės futbolo A lygoje iškovojo mūsų miesto „VIP“ salės futbolininkai, sekmadienį Vilniuje įveikę vietos „Bekentą“ rezultatu 3:1.
Vienintelis įvartis pirmajame šių rungtynių kėlinyje krito penktąją rungtynių minutę, kai tolimu smūgiu varžovų vartininką nuginklavo mažeikiškis Deividas Gineitis. Vos prasidėjus antrajam kėliniui, vilniečiai išlygino rezultatą, tačiau po kelių minučių D. Gineitis vėl persvėrė rezultatą mažeikiškių naudai.
Visą antrąjį kėlinį vyko atkakli kova, rungtynių pabaigoje, siekdami išlyginti rezultatą, „Bekento“ ekipa vartininką pakeitė aikštės žaidėju, mažeikiškiai aktyviai gynėsi ir paskutinėmis rungtynių akimirkomis Arūnas Šteinas pelnė įvartį į tuščius šeimininkų vartus.