Salės futbolininkai užbaigė sezoną

Pergalingai Lietuvos salės futbolo A lygos čempionatą užbaigusi „VIP“ ekipa pelnė šeštą vietą.

Paskutines čempionato rungtynes mažeikiškiai žaidė Vilniuje su VDA futbolininkais ir jau šeštą minutę išsiveržė į priekį – taikliu smūgiu pasižymėjo nenuilstantis veteranas Antanas Bulošas. Nors po dešimties minučių varžovai rezultatą išlygino, bet dar du A. Bulošo įvarčiai leido „VIP“ ekipai po pirmo kėlinio pirmauti 3:1.
Antrame kėlinyje veiksmo netrūko: kėlinio pradžioje vilniečiai rezultatą sušvelnino, tačiau, jam įpusėjus, Tadas Markevičius vėl pakeitė rezultatą mažeikiškių naudai. Iki rungtynių pabaigos likus dviem minutėms, rezultatas tapo 5:3 – mūsų komandoje pasižymėjo Žilvinas Banys. Paskutinę rungtynių minutę VDA dar kartą sušvelnino persvarą, tačiau į jį mažeikiškiai atsakė taikliu Arūno Šteino smūgiu ir šventė pergalę 6:3.