Salės futbolininkai Vilniuje iškovojo dar vieną tašką

Nors visą Lietuvos salės futbolo A lygos pirmąjį ratą Mažeikių „VIP“ klubas žaidžia išvykose, jie vieną po kito renka taškus: sekmadienį Vilniuje mažeikiškiai sužaidė lygiosiomis 5:5 su vietos VDA salės futbolininkais.

Pirmieji įvartį šiose rungtynėse pasiekė mažeikiškiai: vienuoliktąją rungtynių minutę į šeimininkų vartus kamuolį pasiuntė Tadas Markevičius. Ilgai džiaugtis persvara neteko: per keturias minutes vilniečiai vieną po kito į mūsų ekipos vartus pasiuntė tris įvarčius. Kėlinio pabaigoje mūsų ekipai rezultatą pavyko išlyginti – pasižymėjo Žilvinas Banys ir Marius Butėnas.
Antrajame kėlinyje situacija vėl keitėsi – įvartį pelnė vilniečiai, po šešių minučių įvarčiu mūsų gretose atsakė Edgaras Baranauskas. Rungtynių pabaigoje varžovai dar kartą išsiveržė į priekį, mažeikiškiai pakeitė vartininką aikštės žaidėju ir tai pasiteisino – M. Butėnas paskutinę rungtynių minutę išlygino rezultatą.