Salės futbolininkams pergalių iškovoti nepavyko

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Abi Mažeikių salės futbolo ekipos jau po pirmojo rato baigė pasirodymą Lietuvos salės futbolo taurės turnyre.
„VIP“ komanda šeštadienį pradeda šalies pirmenybių antrąjį ratą.

Kovos baigtos pirmajame etape

Trečiadienį vyko Lietuvos salės futbolo taurės turnyro pirmojo etapo rungtynės, turnyre norą dalyvauti pareiškė dvi ekipos.
Burtai lėmė, kad šalies aukščiausioje salės futbolo lygoje rungtyniaujanti „VIP“ komanda išvykoje kovojo su šalies vicečempionu Radviliškio „Lokomotyvu“. Dėl ligų ir kitų priežasčių į šias rungtynes negalėjo atvykti dalis futbolininkų, tad komandos garbę ginti teko jaunimui.
Po Augustino Montvydo pelnyto įvarčio mažeikiškiai dvylika minučių pirmajame kėlinyje pirmavo, tačiau vėliau atsiskleidė aukštesnis salės šeimininkų lygis – dar pirmajame kėlinyje varžovai pelnė tris įvarčius, o rungtynes „Lokomotyvas“ laimėjo rezultatu 8:1.
Nesėkmė ištiko ir antrąją mūsų miesto komandą, kuri namuose žaidė su Klaipėdos „Nauticus“ salės futbolininkais – iš vyresnio amžiaus futbolininkų sudaryta Mažeikių „Arimetro“ ekipa nusileido varžovams rezultatu 2:17.
Antrasis ratas prasidės jau šį šeštadienį, kai „VIP“ namuose susikaus su Kauno „Inkaru“. Tądien sporto komplekse bus salės futbolo diena – nuo vienuoliktos valandos „Impulso“ veteranų komanda žais pirmenybių rungtynes su Šiaulių ir Plungės ekipomis.