Salės futbolininkų kovos tęsiasi

Lietuvos salės futbolo čempionate dar vieną tašką į savo taupyklę įsirašė Mažeikių „VIP“ komanda, o net trys mūsų miesto futbolo ugdytiniai atstovavo šalies jaunimo rinktinėms tarptautinėse varžybose.

Ketvirtasis Lietuvos salės futbolo A lygos turas vyko trečiadienį, jo metu mažeikiškiai išvykoje susikovė su šalies vicečempionais „Gargždų pramogos“.
Rungtynių pradžia mūsų ekipai susiklostė kaip reta sėkmingai: jau pirmąją ataką varžovų vartininką nuginklavo Edgaras Baranauskas. Tačiau toliau kėlinys vyko permainingai: trečią minutę varžovai išlygino, o po penkių minučių ir persvėrė rezultatą. Gana greitai iniciatyvą vėl perėmė mažeikiškiai: Marius Šluta rezultatą išlygino, o Artūras Šteinas išvedė komandą į priekį 3:2.
Po to gargždiškiai rezultatą dar kartą išlygino, o kėlinio pabaigoje E. Baranauskas vėl išvedė „VIP“ į priekį.
Antrajame kėlinyje gražių momentų netrūko, tačiau rezultatą pakeitė tik vienas įvartis – jį pelnė aikštės šeimininkai ir rungtynės pasibaigė kovingomis lygiosiomis 4:4.