Salės futbolo čempionatas pradėtas pergale

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių „VIP“ salės futbolininkai naujojo sezono Lietuvos salės futbolo A lygą Panevėžyje pradėjo pergalingai.

Pirmąsias rungtynes mažeikiškiai žaidė Panevėžyje, kur jau šeštąją minutę praleido pirmąjį įvartį. Tačiau aikštės šeimininkų džiaugsmas truko neilgai: po minutės Edgaras Baranauskas ir Adomas Mika dviem įvarčiais išvedė mažeikiškius į priekį. Ir tai nebuvo vieninteliai įvarčiai pirmajame kėlinyje: Artūras Šteinas ir du kartus Edgaras Baranauskas pasižymėjo ir po pirmojo kėlinio „VIP“ pirmavo rezultatu 5:1.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

3 Atsakymai į “Salės futbolo čempionatas pradėtas pergale”

1. Antiereliui parašė:

Taip, pirmas ratas vien išvykos, nes Strazdelio g. sporto kompleksas remontuojamas.. Jį perėmusi Mažeikių savivaldybė perdavė Sporto mokyklai, kuri toliau valdys ir turi pasirūpinti jo priežiūra ir tinkamumu naudoti sporto varžyboms, treniruotėms, sporto renginiams ir t.t. Reikia tikėtis, kad remontas nebus tik „kosmetinis“, bet kažkiek rimtesnis, kad jis neužsitęs. Kiek žinau, VIP antrame rate visas rungtynes namų arenoje – Strazdelio g. sporto komplekse.

2. Antierelis parašė:

Noriu paklaust gal kas žinot ar Vip, ai žais Mažeikiuose šį sezoną. Kiek mačiau pirmo rato tvarkaraštį tai visos rungtynės išvykoje.

3. Vipams parašė:

VIP 5:1 ir užbaigė varžybas. Šaunuoliai, taip ir toliau varyt. Jūsų pergalės padės greičiau pamiršti lauko futbolo komandos „Atmosfera“ labai slogų pasirodymą I lygoje su taip ir neatsiskleidusiais „perspektyviais vietos jaunuoliais“.