Salės rekonstrukcijos pradžia – pavasarį

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Mažeikiškiai krepšinio sirgaliai gali atsikvėpti – nuo pavasario pradedama „Ventos“ progimnazijos sporto salės rekonstrukcija.
„Lėšas – pusantro milijono litų, rekonstrukcijai jau gavome, pirkimai buvo surengti dar pernai. Pasirašyta sutartis su rangovais, konkursą laimėjusia Telšių UAB „Statmax“, – informavo rajono Savivaldybės meras Antanas Tenys.
Anot mero, iki gegužės pirmosios viskas turi būti suprojektuota ir nuo tos datos prasidės rekonstrukcija. Darbai truks iki rugsėjo, tuomet Mažeikiuose turėsime Lietuvos krepšinio lygos reikalavimus atitinkančią sporto salę.

10 Atsakymų į “Salės rekonstrukcijos pradžia – pavasarį”

 1. nu parašė:

  taip gerai ta ilgai laukta rekonstrukcija,vis geriau nei nieko,bet ar ne laikas Mazeikiams tureti normalia arena,ar cia ne naftininku miestas?!

 2. aaaalllaaaa parašė:

  eikit nx lopiniai jus

 3. fanas parašė:

  Koks skirtumas tu zaisi mokyklos saleje maksimos parduotuveje ar pozemyje ? Svarbu yra aikste, atitinkantys parametrai ir vietos ziurovams, apsvietimas, perisirengimo rubines blabla bla. :) isore manau nesvarbu .

 4. lolas fanui parašė:

  Čia kas nusprendė, kad mokyklos salės užteks LKL’ui? Čia Jūsų prielaidos. Baigsis sezonas, rekonstruos salę ir vėl išaiškės, kad ji vos atitinka NKL reikalavimus.

 5. fanas parašė:

  Ko jus zyziat ? Svarbu sale turesim, ateis su laikur ir arena, o jei neateis dziaugsites, kad bent sporto mokyklos saleje bus zaidziami LKL macai, jeigu viskas gerai ateityje bus su NKL’u :). Ir manau drasiai uzteks 1000 vietu sioje saleje , negu poros tukstanciu naujos arenos, kuri po pirmo sezono bus nebeuzpildoma :)

 6. PRIDURKAS parašė:

  Užuodžiat? Taip kvepia provincija… Perpus mažesni miesteliai pasistato šiuolaikiškas naujas kad ir ne Žalgirio arenos dydžio sporto sales bet į jas jau bent nėra gėdos eiti sportuoti ar sporto pažiūrėti… Taip ir įsivaizduoju per TV3 LKL susitiko Kauno Žalgiris ir Mažeikių Mažeikiai Ventos mokyklos sporto salėje… Taip kad, Teny, esi impotentas jei nesugebi kažkiek pakrutėti Mažeikių labui… plojimai…

 7. šurumburum parašė:

  Palikt tą salę mokyklos vaikams sportuot ir statyt naują kompleksą, kam kišt pinigus į seną trantą…..

 8. Vardas (privalomas) parašė:

  Akademija pigiau pastate.

 9. NuNu parašė:

  Gaila Mažeikių sporto visuomenės. Dabar tai tikrai 20 metų reikės laukti kol pastatys normalią sporto areną.
  Dar pusantro limono ir maksiminė dėžutė būtų įšėjusi.

 10. lolas parašė:

  Man labai įdomu, kaip jūs iš tos „kišenės“ padarysit LKL reikalavimus atitinkančią salę. Reikėjo naują areną statyti, o ne kažkokios progimnazijos sporto bazę remontuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto