Šalies čempionate dalyvavo ir mažeikiškė

Lietuvos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate Milda Zubavičienė pelnė septintą vietą. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Geri rezultatai dvejose varžybose ir nežinia dėl ateities – taip prasidėjo mažeikiškės lengvaatletės Mildos Zubavičienės sezonas.

Klaipėdoje vykusiame Lietuvos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate mūsų rajonui atstovavo vienintelė bėgikė Milda Zubavičienė, kuri varžėsi 400 metrų bėgimo rungtyje. Tarp 12 dalyvių mažeikiškė buvo vyriausia. Parodžiusi 1:01.87 rezultatą, ji iškovojo septintą vietą.
„Čempionatas vyko neįprastai – manieže galėjo būti tik teisėjai, dalyviai ir treneriai. Veido kaukes galėjome nusiimti tik apšilimo ir varžybų metu. Pasiektas rezultatas yra geriausias laikas šį sezoną, juo ir pelnyta vieta esu patenkinta – didžioji dalis mano varžovių buvo 15–18 metų jaunesnės“, – pasakojo sportininkė.
Tai buvo antrasis bėgikės startas šį sezoną – vasario pradžioje Šiauliuose vykusiose Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybose 800 metrų distancijoje M. Zubavičienė iškovojo trečią vietą.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.