Šalies čempionate – mažeikiškių titulai

Svarbiausiame stalo tenisininkų starte – mažeikiškių medaliai. Iš kairės: Tonetas Domeika, treneris Raimondas Jackevičius ir Arnoldas Domeika. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Lietuvos stalo teniso čempionate tarp daugiau nei šešiasdešimties sportininkų rungtyniavę trys mūsų miesto atstovai iškovojo tris medalių komplektus.

Vilniuje vykusiame 88-ajame Lietuvos stalo teniso asmeniniame čempionate teisę varžytis tarp 32 stipriausių moterų ir vyrų iškovojo ir trys mūsų miesto atstovai – Algirdas Sriubas ir broliai Tonetas bei Arnoldas Domeikos.
Asmeninėse varžybose po kovų pogrupiuose paaiškėjo, jog į stipriausiųjų šešioliktuką iš mūsų rajono pateko tik Arnoldas. Jau pirmoje aštuntfinalio dvikovoje jis rezultatu 3:4 pralaimėjo Matui Vilkui ir galutinėje įskaitoje pasidalijo 9–12 vietomis. Tai suteikė jam teisę ir kitais metais rungtyniauti tokio pobūdžio pirmenybėse.
Medalius mažeikiškiai iškovojo dvejetų varžybose: A. ir T. Domeikos vyrų dvejeto finalinėje dvikovoje rezultatu 3:2 įveikė brolių Alfredo ir Manfredo Udrų dvejetą iš Klaipėdos ir tapo Lietuvos čempionais, mišrių dvejetų finalo dvikova, kurioje T. Domeika kartu su vilniete Egle Stuckyte turėjo kovoti dėl čempionų vardų, porininkei patyrus kojos traumą, neįvyko, tad Tonetas tapo šalies vicečempionu.
Bronzos apdovanojimą mišrių dvejetų varžybose Arnoldas pelnė poroje su klaipėdiete Aukse Rasimavičiene.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Šalies čempionate – mažeikiškių titulai”