Šalies čempionui titulo apginti nepavyko

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Po savaitgalį pasibaigusio šalies asmeninių stalo teniso pirmenybių mažeikiškiai džiaugėsi medaliais, tačiau kartėlis liko.

Vilniuje tris savaitgalio dienas vyko 85-osios Lietuvos stalo teniso pirmenybės, kuriose varžėsi po 32 geriausius šalies stalo tenisininkus – moteris ir vyrus. Mūsų rajonui šiose pirmenybėse atstovavo broliai Arnoldas ir Tonetas Domeikos bei Algirdas Sriubas.
Asmeninėse pirmenybėse nepavyko praėjusių metų šalies čempionui Arnoldui, kuris pogrupyje pralaimėjo du susitikimus ir į stipriausiųjų šešioliktuką nepateko, į jį taip pat nepateko ir Algirdas Sriubas. Tarp šešiolikos stipriausiųjų kovą tęsė tik Tonetas, tačiau čia jis pralaimėjo jau pirmajame atkrintamųjų varžybų rate.
Be medalių mažeikiškiai neliko – Arnoldas ir Tonetas apdovanoti bronzos medaliais vyrų dvejeto varžybose, o Arnoldas poroje su vilniete Egle Orlovaite bronzą iškovojo ir mišrių dvejetų varžybose. Sidabro apdovanojimą asmeninėse varžybose iškovojo Mažeikiuose sportinį kelią pradėjęs, šiuo metu Panevėžiui atstovaujantis Valdas Martinkus.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto