Šalies olimpiadoje viekšniškiai – antri

Viekšniškiai apdovanoti taure ir padėkos raštais. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Antradienį Viekšnių gimnazijos direktorius Rimantas Gricius ir kūno kultūros mokytojai iš Vilniaus grįžo su apdovanojimais: 2011–2012 mokslo metais VII Lietuvos mokinių olimpinio judėjimo festivalyje viekšniškiai tarp šalies bendrojo ugdymo mokyklų užėmė antrąją vietą.

Kultivuoja nemažai šakų

Viekšnių gimnazija savo grupėje surinko 1044,5 taško ir tik 33,5 taško nusileido pirmąją vietą laimėjusiai Kauno rajono Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijai.
Daugiausiai taškų viekšniškiai surinko bėgdami krosą, šiek tiek mažiau – badmintono ir keturkovės rungtyse, neblogai pasirodyta kalnų dviračių sporte, taškai pelnyti ir už orientavimosi sportą, šaudymą, turizmą bei virvės traukimą.
Gimnazijos direktorius pasakojo, kad tokią neįprastą sporto šaką kaip važinėjimas kalnų dviračiais gimnazija propaguoja ne pirmus metus: turi tam skirtų vokiškų dviračių, kai kurie mokiniai važinėja su nuosavais dviračiais, o pagrindinė treniruočių vieta yra netoli Viekšnių esantis Juodeikio pušynas.

Prizinė vieta – ne pirmą kartą

Į iškilmingą apdovanojimų ceremoniją, be gimnazijos direktoriaus, vyko kūno kultūros mokytojai, kurių dėka ir pasiekta gerų rezultatų: Gintarė Gurskytė, Voldemaras Kinas ir Andrius Maneikis.
Renginys šiemet vyko Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre, taures nugalėtojams įteikė
Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro direktorė Ona Babonienė.
Gimnazijos direktorius R. Gricius džiaugėsi savo kolegų kūno kultūros mokytojų darbu ir jų auklėtinių pasiekimais.
„Prizines vietas mokinių olimpiniame judėjime pelnome jau ne pirmus metus: užpraėjusiais mokslo metais buvome treti, dar po vienerių metų – pirmi“, – kalbėjo gimnazijos vadovas.
Ankstesniais metais prizines vietas mokinių olimpiadose laimėdavo ir Mažeikių Pavasario mokykla, dabar ji atsidūrė 23 vietoje.

2 Atsakymai į “Šalies olimpiadoje viekšniškiai – antri”

  1. E.V. parašė:

    Didžiuojuosi savo kultūros grupės nariais..Jūs patys šauniausi:) Apkabinu visus stipriai ir linkiu visada būti tarp prizininkų..

  2. ++++ parašė:

    Šaunuoliai kolegos, taip ir toliau:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto