Šalies rinktinei – dvigubas dėmesys

Rokas Jokubaitis (iš kairės), Rokas Giedraitis ir Eigirdas Žukauskas šiuo metu gina Lietuvos rinktinės garbę Europos čempionate. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Į Vokietiją šiomis dienomis sutelktas didžiulis lietuvių dėmesys – čia Europos krepšinio čempionate kovoja Lietuvos krepšinio rinktinė. Trečiadienį paaiškėjo, kad mūsų krepšininkai pateko į stipriausių rinktinių 16-tuką ir toliau dalyvaus čempionate. Šį šeštadienį jų laukia varžybos su Ispanijos rinktine.
Mažeikiškių krepšinio sirgalių dėmesį traukia ir tai, kad Lietuvos rinktinėje rungtyniauja net trys žaidėjai, kurie buvo susiję su mūsų miestu: Mažeikiuose užaugo ir sportininko karjerą pradėjo Rokas Jokubaitis, 2012–2013 m. sezone Nacionalinės krepšinio lygos čempionų medalius „Mažeikių“ komandos sudėtyje iškovojo Rokas Giedraitis ir Eigirdas Žukauskas.
R. Jokubaičio tėvai ir buvęs „Mažeikių“ treneris Aloyzas Rudys su nerimu laukė šios savaitės vidurio – tuo labiau kad sportinė sėkmė priklausė ne tik nuo mūsų rinktinės žaidimo.

});

...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto