Šalies rinktinėje – du mažeikiškiai

Po rungtynių su Liuksemburgu – Ailandas Alonderis (kairėje) ir Matas Jankauskas. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Kaune pati jauniausia – penkiolikmečių – Lietuvos futbolininkų rinktinė sužaidė dvejas draugiškas rungtynes su Liuksemburgo bendraamžiais, šalies rinktinės garbę gynė ir du Mažeikių sporto mokyklos auklėtiniai Ailandas Alonderis ir Matas Jankauskas.

Į ketvirtą bendrą stovyklą susirinkę 25 šalies jaunieji futbolininkai, treniruojami Tomo Ražanausko, abejose rungtynėse rezultatais 1:4 ir 0:1 nusileido svečiams, kurie kartu treniruojasi ilgiau.

Pasak abu mažeikiškius treniruojančio Nerijaus Gudaičio, šiose draugiškose rungtynėse rinktinės treneris išbandė visus žaidėjus, tarp jų ir mažeikiškius.

„Stebėjau rungtynes, iš pradžių mano auklėtiniai kiek jaudinosi. Vis dėlto pirmą kartą atstovavo savo šaliai, o po to apsiprato su žaidimu ir parodė ką moka. Tai tik pirmieji bendri šios U15 rinktinės žingsniai, dar trūksta susižaidimo, reikia tobulinti tarpusavio ryšius, o vien tai, kad pastebėti net du mūsų Sporto mokyklos futbolininkai, jau yra didelis pasiekimas.

Manau, kad buvimas ir žaidimas rinktinėje suteikia didelį impulsą toliau siekti aukštumų. Viskas priklausys nuo jaunųjų futbolininkų noro treniruotis, dirbti. Taip pat jiems tenka būti komandos lyderiais, pateisinti rinktinės kandidatų vardus“, – kalbėjo treneris.

Savaitgalį šie du futbolininkai su visa 2009 metų gimimo Mažeikių sporto mokyklos komanda išvyko į tarptautinį futbolo turnyrą Liepojoje „Dobrecova Cup“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto