Šaligatvių barstyti kol kas neskubama

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Nors ne vienas mažeikiškis jau skundėsi slidžiais šaligatviais ar parko takais, Mažeikių miesto seniūnas Šarūnas Armonas teigia, kad jų barstyti dar nėra būtinybės.
Pasak seniūno, gyventojų, nepatenkintų per anksti pilamu druskos ir smėlio mišiniu, yra daugiau negu šio barstymo pageidaujančiųjų.

Miesto seniūnas Š. Armonas neneigė taip pat sulaukiantis vieno kito gyventojo skambučio dėl šaligatvių barstymo, tačiau jų nėra daug.
„Šiemet kol kas dar nebarstėme nei šaligatvių, nei parko takų. Dieną būna pliusinė temperatūra, slidumas dingsta, žmonės pyksta, kad po kojomis žvyras… Priekaištauja, kad netaupome pinigų. Ir tokių gyventojų yra daugiau“, – pastebėjo seniūnas.
Š. Armonas prisipažino: jo nuomonė tokia, kad ypač nereikėtų skubėti druskos ir žvyro mišinio pilti ant takų parkuose, nes druskos perteklius nieko gero neduoda gamtai, augalams.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

4 Atsakymai į “Šaligatvių barstyti kol kas neskubama”

 1. Jonis to negalinciam pralenkt parašė:

  Tai Tamsta blogai stengies itikt ponuliui seniunui ar priprates kad versininkas visada teisus …. o as priprates uz savo sumoketus mokescius reikalaut normaliu keliu nors Tamstai su baudziauninko sindromu tai gal ir sunkoka suvokt

 2. Joniui parašė:

  Na, kas dėl neįgalumo, tai tamsta čia nepralenkiamas :-) Komentaras kaip visada bukas.

 3. Jonis parašė:

  ir teiaingai pons Armonai ir nebarstykit ir nereikia druska tagi is valdisku pinigu pirkta o luzusios kojos tagi privacios o tamsta taupyk, dar kokia patranka nupirksim nes ryt popiet gi ruskiai puls arba hoholams nupirke uzdovanosim o rupintis miestieciu gerove …. taigi ne tamstos darbas …. barstyt ar ne barstyt matyt reikia laabai aukstus mokslus baigt kad suprast kad yra vietu kur reikia barstyt ir yra vietu kur gal ir nereikia ar pons seniuns nelabai igalus suprast kad zmones ir labai anksti eina salygatviais o ne tik tada kai apledyje salygatviai nutirpsta …..

 4. lohas parašė:

  kas cia per nesamone, kam slidu, ar pinigus ant zemes barstyti, neturit ka rasyti isvis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto