Sambūris „Aura“ apibendrino metų kūrybą

Gitanos JAZDAUSKIENĖS nuotr.

Palydėdamas 2013 metus, Mažeikių krašto literatų ir menų mėgėjų sambūris „Aura“ meno mėgėjus pakvietė į poezijos ir dainų vakarą, metų kūrybos apibendrinimą. Jo metu pristatytas naujas sambūrio dalyvių leidinys „Kalbėk širdies balsu“, kuriame publikuojama dvidešimt keturių autorių kūryba.
Aštuntoji sambūrio „Aura“ rinktinė labai įdomi savo žanrais: čia rasime ne vien literatūros kūrinių – eilėraščių, miniatiūrų, esė, vaizdelių, dainų, pasakėčių, haiku, sakmę, bet ir sambūryje dalyvaujančios fotomenininkės Gitanos Jazdauskienės du fotopaveikslus, du sambūrio senbuvės Almos Krapauskienės piešinius, visų autorių fotografijas bei jų faksimilinius tekstus – linkėjimus skaitytojams.
„Ši mūsų knyga – lyg laikmečio dienoraštis skaitytojams ir patiems sau. Stengiamės, kad  kiekvienas mūsų leidinys būtų skirtingas, kažkuo įsimintinas“, – „Santarvei“ pasakojo „Auros“ vadovė Janina Butnorienė.
Jei suskaičiuotume, kiek knygų sambūrio autoriai yra išleidę individualiai, bendras knygų skaičius išeitų apie šimtą: J. Butnorienė yra išleidusi per dvidešimt, Vladas Daukantas – penkias, Alma Krapauskienė – šešias, po kelias knygas jau turi ir kiti sambūrio autoriai.

Plačiau apie sambūrio „Aura“ veiklą skaitykite ketvirtadienio „Santarvės“ laikraštyje. 

One Reply to “Sambūris „Aura“ apibendrino metų kūrybą”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    kad taip retai viskas atnaujinama , cia nieko nesuzinosi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto