„Samsono ralyje“ – ir pergalė, ir nesėkmė

Dviejuose „Samsono ralio“ važiavimuose brolių Simaškų ekipažas buvo pirmas, tačiau dėl trečiajame etape pasitaikiusių nesklandumų tęsti ralio jie nebegalėjo. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Rokiškyje vyko stambus automobilių ralio renginys „Samsono ralis“. Jame dalyvavo trys Mažeikių automobilių sporto klubo (ASK) ekipažai.
Praėjusių metų šalies čempionams etapo užbaigti nepavyko.

„Samsono ralis“ – ne tik vienas iš Lietuvos ralio čempionato etapų, bet ir ketvirtasis šalies automobilių ralio sprinto pirmenybių etapų, kuriame varžėsi ir trys Mažeikių ASK ekipažai.
Etapas itin gražiai pasidėjo praėjusių metų šalies čempionams Justui ir Titui Simaškoms, kurie važiavo automobiliu BMW 328 ir varžėsi „2WD“ klasėje. Pirmuosiuose dviejuose važiavimuose jie iškovojo pirmas vietas. Lemtingas ekipažui buvo trečiasis etapas – jų automobilis kliudė pastatą, buvo išmuštas priekinis ratas, tad tuo ralis ir baigėsi.
Automobilių klasėje „SG-3“ rungtyniavo du Mažeikių ASK ekipažai.
Simonas Bieliauskas su Juliumi Vandžiu važiavo automobiliu BMW E36 compact, jie visuose aštuoniuose važiavimuose užėmė pirmas vietas.
Brolių Tado ir Tomo Pupeikių ekipažas (automobilis BMW 323) septyniuose važiavimuose buvo antras, tik viename liko trečias ir užėmė antrą vietą.