Sankcija futbolininkams – sumokėti baudą ir rungtynes žaisti be žiūrovų

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Lietuvos futbolo federacijos Drausmės komisija priėmė sprendimą nubausti Mažeikių salės futbolo klubą.
Komandos „VIP“ atstovai, nors ir nesutinka su nuobauda, nusprendė jos neskųsti, tad paskutines pirmojo rato rungtynes namuose žais šalia tuščių tribūnų.   

Aistros kilo dėl Lietuvos aukščiausios lygos salės futbolo rungtynių, kurios vyko Mažeikiuose gruodžio 10-ąją tarp vietos „VIP“ ir Kauno „Vyčio“ komandų ir kuriose rezultatu 6:3 pergalę šventė kauniečiai.
Paskutinėmis gruodžio dienomis Lietuvos futbolo federacijos Drausmės komitetas priėmė sprendimą Mažeikių klubą nubausti 100 eurų bauda ir skirti vienerių rungtynių žaidimo namuose be žiūrovų sankciją. Tokį sprendimą lėmė įrašas rungtynių protokole, kur užfiksuota, kad žiūrovai užgauliojo „FK Vytis“ komandos užsieniečius žaidėjus.
„Įdomiausia, kad apie įrašą rungtynių protokole sužinojome netyčia. Paskambinau buvusių varžovų atstovams, kad išsiaiškinčiau dėl neigiamų atsiliepimų apie viešnagę Mažeikiuose.
Po šio pranešimo net kelis kartus skambinau Drausmės komiteto nariams, tačiau niekas nekėlė ragelio, niekam mūsų paaiškinimai nebuvo įdomūs, atsiuntė sprendimą – ir viskas“, – apie situaciją kalbėjo „VIP“ komandos vadovas Aldaras Pupliauskas.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto