Sankryžos rekonstrukcijos darbai laikinai sustabdyti 

Praėjusių metų spalį Tirkšliuose pradėti sankryžos rekonstrukcijos darbai šiuo metu sustabdyti.
Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Beveik vienu metu Mažeikių rajone prasidėjusių dviejų sankryžų rekonstrukcija į žiedines vyksta skirtingai – vienoje dirba kelininkų technika, kitoje – ramuma. Kiek ji tęsis, nežino ir VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovai.

Nuo praėjusių metų spalio Mažeikių rajone dviejose sankryžose buvo pradėti darbai, rekonstruojant jas į žiedines. Viena rekonstrukcija vyksta kelyje Mažeikiai–Kuršėnai, sankryžoje su Mažeikių aplinkkeliu. Joje dirba kelininkai ir gyventojai mano, kad iki numatytų darbų pabaigos – šių metų rudens – ji bus rekonstruota.

Tuo pačiu metu Tirkšliuose, Laukų ir J. Janonio gatvių sankirtoje, į kurią sueina keliai nuo Mažeikių į Sedą ir Telšius, miestelio centrą bei degalinę, prasidėjo žiedinės sankryžos statybos darbai. Juos vykdo UAB „Žemaitijos keliai“, darbų kaina – 530 tūkstančių eurų.

Buvo numatyta, kad ir čia rekonstrukcijos į žiedinę sankryžą darbai baigsis iki šių metų rudens.

Tačiau tai gali ir neįvykti: VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos Tarptautinių ryšių ir komunikacijos skyriaus vyriausioji komunikacijos vadybininkė Eglė Nemanytė informavo, kad šiuo metu projekto įgyvendinimas yra laikinai sustabdytas, kadangi valstybinės žemės sklypas, kuriame buvo numatyti sprendiniai, 2020 metais buvo užregistruotas privataus savininko vardu. Dėl šios priežasties šiuo metu, savininkui sutikus, yra tikslinamos privataus sklypo ribos, kad būtų galima įgyvendinti sankryžos sprendinius.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Sankryžos rekonstrukcijos darbai laikinai sustabdyti ”

  1. Anonimas parašė:

    Tai gal butu laikas sutvarkyti išdraskyta kelųo atkarpa
    Ar taip ir bus metus laiko

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto