Sankryžos trūkumus pašalins rangovai

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Daug aistrų kelia rekonstruojamoje Gamyklos ir Ventos gatvių sankryžoje įrengiami šviesoforai – gyventojai išsakė savo pastebėjimus ne tik „Santarvei“, bet ir rajono kelių policijos poskyriui. Anot jų, kai kurie kelio ženklai užstoja šviesoforus ir vairuotojams kelia nepatogumų, trukdo saugiai pravažiuoti šią sankryžą.

Kaip „Santarvę“ informavo rajono kelių policijos poskyrio pareigūnai, ši problema yra žinoma, apie ją informuota Mažeikių rajono savivaldybės Saugaus eismo komisija. Kadangi šioje sankryžoje tebevyksta rekonstrukcija, apie minėtus trūkumus yra informuotos ir darbus vykdančios bendrovės, taigi trūkumai turės būti pašalinti.
Darbų priėmimo aktą pareigūnai pasirašys tik tuo atveju, jeigu sankryža bus įrengta taip, kad iš visų pusių – tiek nuo Gamyklos, tiek nuo Ventos gatvės – bus sudarytos tokios eismo reguliavimo sąlygos, kad jo dalyviams nekiltų jokių grėsmių ir nepatogumų.
„Jau išdėstėme savo poziciją rangovams – surašytos dvidešimt septynios pastabos, tarp jų – ir dėl to, kad kelio ženklai užstoja šviesoforus. Rangovai visus įvardytus trūkumus turi pašalinti iki spalio 23 dienos“, – sakė rajono Saugaus eismo komisijos pirmininkas Alfonsas Žiulpa.

16 Atsakymų į “Sankryžos trūkumus pašalins rangovai”

 1. Arūns parašė:

  Tas kelias ezere- mazeikiai tragedija, ten kol kas nenusidaus niekas jo ir netvarkys sonuose luomos, kai palija maudytis gali, vonios nebereikia. ir nei ten kas tvarko nei ten kas kreipia demesi kad 30% kelio jau nebeimanom prasilenkti su lengvaisiais automobiliais, o ka kalbeti apie sunkvezimius… santarve galetu straipsni parasyti gal pajudintu nuo kedziu ponus.

 2. kaziukas parašė:

  Tas kelias ezere- mazeikiai tragedija, ten kol kas nenusidaus niekas jo ir netvarkys sonuose luomos, kai palija maudytis gali, vonios nebereikia. ir nei ten kas tvarko nei ten kas kreipia demesi kad 30% kelio jau nebeimanom prasilenkti su lengvaisiais automobiliais, o ka kalbeti apie sunkvezimius… santarve galetu straipsni parasyti gal pajudintu nuo kedziu ponus.

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Tikra teisybė-atvažiuoji nuo Latvijos-dešinėje pasitinka švedų,danų ir neaiškių kokių mūsų ponų vėjo jėgainių parkas-vaizdelis kaip Olandijoje.Toliau seka Mažeikių griuvėsiai,buvusi ETG.Įdomu kokie mūsų ponuliai ir kuom ir kiek ir iš kur gautais pinigėliais prisidėjo prie jėgainės statybų.Kvapelis prie Ventos pastatytų valymo įrenginių taippat nepuošia miesto.Dar reikėjo leisti pastatyti atliekų deginimo fabriką-būtume apsikakoję iš visų pusių

 4. lolas parašė:

  ginte, vsya eta zloba – ot nedajoba :D

 5. ginte parašė:

  Jo nuo Latvijos pusės įvažiuojant į miestą kelias kaip kaimo žvyrkelis duobėtas, pasitinka ETG griuvėsiai, iš Skuodo pusės nusileidus nuo kalniuko pervažiavus tiltą pasitinka š…do kvapas, iš Šiaulių pusės įvažiuojant „debil“ šviesoforų reguliuojama sankryžą. Matom kaip mūsų išrinktieji tvarko miestą.

 6. nesuprantu jusu parašė:

  Ar jus is ligonines paleisti ar ka, pazekit ne i patoguma o i avariju statistika kiek sumazejo zenkliai

 7. apas parašė:

  Žemaitijos-Ventos gatvių sąngryžoje jau pakeitė šviesaforus į blogąją pusę.

 8. Čia tik pradžia parašė:

  šito šūdprojektavimo…Sankryžoje prie „Ąžuolo“ jau dygsta nauji šviesoforai, jų sekcijos, tuoj linijų pribraižys ir bus taip pat smagu kaip ir Daukšos – Žemaitijos sankryžoje…puspročiai

 9. Petras parašė:

  Nesinervokit jug verslas is tokiu projektu ir prasideda pamatisit po keliu metu prades galvot apie rekonstrukcija sios sankryzos cia kaip ir su asfalto klojimu kam daryt gerai jug nebeliks pajamu

 10. kitą kartą pageidausime šlagbaumų parašė:

  Linksmieji kalneliai Naftininkų-Gamyklos gatvėje atrodo neką linksmiau. Pire Bitutės, 2 prie boulingo, prie Žiburėlio, 2 prie Norfos. Gerai. Saugu. Bet tai kodėl nestandartiniai?? VISI kalneliai skirtingo aukščio, net pakilimo ir nusileidimo plokštumos skirtingų kampų. Pire Bitutės krenti kaip į duobę – limuzinas pasikartų nuo tokio ilgo nuolydžio, o prie Žiburėlio statu kopti kaip į everestą. Pasigailėkite, suimildami :) Kirkorovas negalės į Mažeikius įvažiuoti.

 11. Zuzana parašė:

  Europa taiso savo klaidas. Iš šviesoforų pereina prie žiedinių sankryžų. Lietuvoje dabar tik pradeda šviesoforus statyti. Dauguma stengiasi mokytis iš svetimų klaidų, o mūsų gimtinė net ir iš savų nesimoko.

 12. Komentatorius parašė:

  Juk visokios statybos ir kitokie projektėliai – socialdemokratų pinigų kalykla, o Mažeikiuose socialdemokratai jau seniai karaliauja. Metai artėja prie pabaigos, pamatys, kad dar liko kažkiek pinigų, vėl sugalvos kokią gatvę sutvirtinti, kaip padarė su Židikų gatve. Tik tokie sutvirtinimai labai po kelių mėnesių padaro daug blogiau nei buvo.

 13. Audrius parašė:

  Rankoj laikau akmenį – parodykit sanryžos autorių..

 14. stt reik parašė:

  latvijos kaimuose ir ten ziedines sankryzos yra,o cia matyt kvepia politikams eurai :PPP kvailiu ir nemokanciu vadovaut miestui kaimas :PPP

 15. S parašė:

  Pinigu plovimas tokie projektai ir ju klaidu aceit netycia padarytu taisymai.ka apgaut norit.reikia but ar atsilikusiu ar apsinarkotinusiu jei tokias sankryzas kurt ir taisyt. Ar atsilike esat protiskai

 16. Komentatorius parašė:

  Čia kai 3 kvadratinių metrų patalpoje nori įrengti vonią, virtuvę ir dar miegamąjį. Pabandė kuo daugiau navarotų padaryti tik rytais ir vakarais tam tikrą reikšmę turinčiai sankryžai, tai belaukiant žalios šviesos, galima užmigti iš nuobodulio. Mažeikiai – kvailai veikiančių šviesoforų miestas! Tokio šūkio reikia Mažeikiams. Nors nereikia, jis iškart pajaučiamas tik įvažiavus į miestą ir sustojus prie pirmo šviesoforo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto