„Šarkelės“ scenoje – jau 10 metų

Kiekvienas nuo savęs galime įausti gėlę į gyvenimo kilimą, kad juo žengiantiems būtų gražiau ir džiugiau, kad aplinkinių sielose prašvistų net pilkiausios rudens dienos. Lapkričio 18-ąją rietaviškių širdyse „sodus sodino“ Rietavo savivaldybės kultūros centro merginų šokių kolektyvas „Šarkelės“, minėjęs savo veiklos 10-metį.

Sveikindamasi su visais, atėjusiais šeštadienio popietę praleisti kartu su sukaktuvininkėmis, renginio vedėja Eglė Fabijonavičienė kalbėjo: „Jeigu jūs šiandien atvykote čia, vadinasi, esate pasiruošę į savo širdį įsileisti šviesą ir šventę, kurią šokio ritmu tarsi krintantys nuo medžių lapai – lengvai, grakščiai, svajingai, užburiančiai – dovanos savo dešimties metų sukaktį švenčiantis kolektyvas.“
Ir energingos, besišypsančios šokėjos sukosi scenoje dovanodamos žiūrovams gražiausius šokius: „Sesės sodino sodą“, „Šarkelės“, „Saulele, kelk“ ir kt.
Aldonos Mickuvienės vadovaujamas merginų šokių kolektyvas per ilgus repeticijų metus išmoko daugybę vienas už kitą gražesnių liaudies šokių.

O juk 2013 metais merginos burtis pradėjo su mintimi ritmiškai iškrauti energiją per aerobikos užsiėmimus. Ir neaišku, kokia liepsna ta jaunatviška ugnis būtų išsiveržusi, jeigu ne šokių vadovė A. Mickuvienė. Viskas pakrypo teisinga linkme… Juk jeigu būtų buvę kitaip, argi kolektyvas švęstų savo buvimo kartu 10-metį? Argi šokėjų dukros, įkvėptos mamų pavyzdžio, trepsėtų toje pačioje scenoje, tos pačios A. Mickuvienės vadovaujamame mergaičių šokių kolektyve?

Apdovanojusios svečius gražiausiomis liaudies šokių pynėmis „Šarkelės“ vietą scenoje užleido jaunosioms šokėjoms ir svečiui – skrabalininkui Karoliui Šileikai.

Gražiu jubiliejumi kartu su šokėjomis ir jų vadove A. Mickuviene džiaugėsi ir sukaktuvininkėms gražių žodžių negailėjo Rietavo savivaldybės kultūros centro vadovė Birutė Gedminaitė.
Meras Antanas Černeckis dėkojo už tai, kad kolektyvas tapo nuo Rietavo kultūrinio gyvenimo neatsiejamu reiškiniu, o padėkos raštą už ilgametį darbą ir atsidavimą šokiui įteikė vadovei A. Mickuvienei. Sukaktuvininkes sveikino ir buvusios „Šarkelių“ šokėjos, Rietavo kultūros centro kolektyvų atstovai, artimieji ir draugai.

Rita Stančiukienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto