Sąskaitos už butų šildymą mažėja

Martyno Ambrazo (ELTA) nuotr.

Šiltesnis vasaris sąskaitas už šildymą koreguoja gyventojų naudai. Palyginus su praėjusiu mėnesiu, išlaidos daugiabučių šildymui sumažėjo apie 35 proc. ir yra panašios kaip ir už gruodį.

Kvadratinio metro šildymas pinga

UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ interneto puslapyje skelbiama, kad vasario mėnesio vidutinė lauko temperatūra buvo 2,45 laipsnio šilumos. Šis vasaris net 1,35 laipsnio šiltesnis už pernykštį. Todėl
ir šildymo kaina šiemet mažesnė. Praėjusiųjų metų vasario mėnesį kvadratinio metro šildymas kainavo 71 eurocentą, šiemet – 67.
Šildymas atpigo ir lyginant du pastaruosius mėnesius: sausį būsto kvadratinio metro šildymo kaina buvo 34 eurocentais didesnė, nes ir vidutinė lauko temperatūra buvo minus 5,66.

Kainų skirtumai dideli

Nors vidutinė kvadratinio metro šildymo kaina nėra didelė, tačiau daugiau nei pusės daugiabučių namų gyventojų sąskaitose – didesnė negu vidutinė šildymo kaina. Daugiabučių kvadratinio metro šildymo kaina svyruoja nuo 67 eurocentų iki 1,80 euro.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

2 Atsakymai į “Sąskaitos už butų šildymą mažėja”

  1. AS parašė:

    už šildymąuž praeitą mėnesį saskaitos buvo gan didelės.Greičiau tas šildymo sezonas pasibaigtų

  2. abonentas parašė:

    Kur tau nemazes, jei vasaris turejo 29 dienas, ir dienomis teigiama temperatura buvo. Nereikia but cia labai protingam, kad tai suprastum

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto