Daugiabučių gyventojams šildymas pabrango

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Už lapkričio mėnesio daugiabučių namų vieno kvadratinio metro šildymą vidutiniškai mokėsime devyniolika eurocentų daugiau negu spalio mėnesį. Keitėsi ir vidutinė paros lauko temperatūra – lapkritis už spalį buvo dviems laipsniais šaltesnis.

Padidėjo kaina

UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ interneto puslapyje skelbiama, kad praėjusių metų lapkričio mėnesio vidutinė lauko oro temperatūra siekė 3,9 laipsnio šilumos, šiemet – plius 5,73 laipsnio.
Vidutinė vieno kvadratinio metro šildymo kaina už praėjusiųjų metų  lapkritį buvo 2,81 lito, arba 0,81 euro.
Šiemet lapkričio mėnesį vidutinė šilumos kaina yra šiek tiek mažesnė – 0,51 euro už kvadratinį metrą, tačiau lyginant su praėjusiu mėnesiu – ji yra didesnė 19 eurocentų.
Kaip byloja skelbiamos suvestinės, yra namų, kurių gyventojai už kvadratinio metro šildymą  mokės nuo vieno iki kelių eurocentų, o poros namų kvadratinio šildymo kaina perkopia net eurą.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

7 Atsakymai į “Daugiabučių gyventojams šildymas pabrango”

 1. Rita parašė:

  Kiekvienais metais saskaitos vis dideja ir dideja, nors daugelyje butu buna gana salta. Manau reikia ne tik daugiabuciu renovacijos, bet ir visos sildymo sistemos atnaujinimo. Pas mus didelis namas ir yra irengta moderni oras vanduo sildymo sistema, tai mokame tikrai nedaug, palyginus su daugiabuciu gyventojais.

 2. GYVATINIS parašė:

  Mokam už šildymą ir dar gyvatinį mokestį.Čia yra pati didžiausia kiaulystė.Vasara į vonios kambarį nosies negalėjo įkišti.Gyvatukas turi būti reguliuojamas kaip ir radiatoriai,tada bus tvarka.Tegul nebezda ponai,kad tai techniškai negalima padaryti

 3. pagalys parašė:

  Ko ce inksciate nevykėlei? patys isrinkote nuopisas komunistus,o istrata jurkus ju gaujos zmogus,privalo inesti euru i vagiu obsciaka.pinigus i dantis ir begte susimoketi.po nauju siluma dar brangs.

 4. E.V. parašė:

  Nesuprantančiam. Nekalbėkit, pone, nesąmonių. Tiekiamo vandens temperatūra visą parą yra vienoda. Patikrinkit ją dieną-naktį savo name ir įsitikinsit. O dėl streikavimo – streikuokit. Tik nežinau kuo čia dėti šilumos tinklai. Kas bendro su Tamstos streiku? Tarp kitko, pasidomėkit šildymo kainomis kituose šalies miestuose ir pasidžiaugsit, kad šildotės nebrangiai. Mažeikiai pagal mažiausias šildymo kainas užima 6-8 vietas. O šilumos tiekėjų Lietuvoje vorš šimto. Buvo brangi šiluma – negerai. Atpigo dešimtadaliu – vėl blogai. Jūs jau apsispręskit arba gydykitės.

 5. nesuprantu parašė:

  o su kuo tik pakalbek, radiatoriai vos drungni, dienom netgi visai salti, tik kazkodel durniai nakciai pradeda sildyt ir miegot neimanoma, reikia langus pravertus laikyt, jei saskaitos bus didesnes, tai pradesim streikuot, nes nepriklausomai nuo lauko temperaturos, jie daugiau nesildo, uz saltus radiatorius nemokesim

 6. Komentatorius parašė:

  O Mažeikių šilumos tinklams vadovauja vis dar tas pats socialdemokratas, kuris supainiojo interesus? Nuo lovio savų nenuvaro?

 7. as parašė:

  Įdomu, kas tokius durnus straipsnius rašo? Kaip sąskaitos gali nedidėti lyginant su spaliu, kai šildoma buvo nepilną mėnesį, o ir temperatūra lapkritį žemesnė už spalio net keliais laipsniais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto