Saugaus eismo komisija leido įrengti kelio užtvarą prie daugiabučių

Savivaldybės vietinio ūkio skyriaus vedėjas, Saugaus eismo komisijos pirmininkas Alfonsas Žiulpa. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Į eilinį posėdį susirinkusi rajono saugaus eismo komisija svarstė beveik tris dešimtis klausimų – gyventojų prašymų, pageidavimų, nusiskundimų.
Komisijos sprendimu mieste bus įrengtas antras užtvaras, apribojantis privažiavimą prie daugiabučių gyvenamųjų namų. Pirmąjį buvo leista įsirengti Pavenčių gatvės kotedžų gyventojams.

Komisijoje jau trečią kartą svarstytas klausimas dėl Naftininkų gatvės 24 ir 26 namus administruojančios bendrovės prašymo įrengti užtvarą prie įvažiavimo į namų kiemus.
„Dar prieš dvejus metus mums buvo pateiktas prašymas prie šio įvažiavimo įrengti užtvarą, tačiau tada padėtis buvo kitokia: kiemas buvo bendro naudojimo žemėje ir juo galėjo naudotis visi gyventojai ir jų svečiai.
Šiuo metu padėtis pasikeitė – čia jau suformuotas sklypas, namų gyventojai pasirašė valstybinės žemės nuomos sutartis, jie yra savininkai ir gali tvarkytis savo teritorijoje“, – situaciją apibūdino rajono Savivaldybės vietinio ūkio skyriaus vedėjas, Saugaus eismo komisijos pirmininkas Alfonsas Žiulpa.
Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “Saugaus eismo komisija leido įrengti kelio užtvarą prie daugiabučių”

  1. bendra informacija parašė:

    165 butus, 4 daugiabučius aptarnaujantis pravažiavimas Gamyklos 11 ir 13 – jau nepravažiuojamas. Ar numatyta nors palopyti?

  2. lolas parašė:

    Duobės kiemuose kaip tik prisideda prie saugaus eismo, todėl, manau, komisija prieš duobių tvarkymą. Kaip žinia kiemuose pagal kelių eismo taisykles galima važiuoti iki 20 km/h, tuo tarpu Mažeikių kiemuose vargu ar iki 10 km\h įsibėgėsi, dėl ko vaikams ir senukams kiemuose yra kur kas saugiau :)

  3. Viktoras parašė:

    Ką galvoją saugaus eismo komisija dėl duobių daugiabičių kiemose,o gal jinai tuose problemuose yrą nekompepetinga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto