Saugaus eismo projekte – prizas mažeikiškiams

Nuotr. iš policija.lrv.lt

Saugaus eismo projekte „Augu saugus ir atsakingas“ Lietuvos kelių policijos tarnybos prizu už originaliai atliktą vieną iš užduočių apdovanoti „Vyturio“ pradinės mokyklos mokinukai.

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro ir jų socialinio partnerio – Lietuvos kelių policijos tarnybos saugaus eismo projektas „Augu saugus ir atsakingas“ buvo įgyvendinamas nuotoliniu būdu nuo sausio iki balandžio. Jame galėjo dalyvauti 1–4 klasių mokiniai ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtiniai. Kiekvieną mėnesį buvo skelbiama nauja saugaus eismo užduotis ir laukiama išradingų sprendimų.
Projekte, kurio pagrindinis tikslas buvo ugdyti eismo dalyvių saugaus eismo kompetenciją, kurti saugesnę aplinką, dalyvavo daugiau nei 300 komandų iš įvairių šalies regionų.
Lietuvos kelių policijos tarnyba už originaliausius darbus diplomais ir prizais apdovanojo Alytaus Piliakalnio progimnazijos, Vilniaus rajono Nemenčinės Konstantino Parčevskio gimnazijos ir Mažeikių „Vyturio“ pradinės mokyklos komandas.
Mažeikiškiams prizas paskirtas už kovo mėnesį atliktą užduotį „Dviračių vairuotojų (ir keleivių) pareigos ir atsakomybė – saugus važiavimas dviračiu“ – buvo parengta įgarsinta knygelė.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*