Saugiausia seniūnija – Tirkšlių

Policijos pareigūnai lentelę su užrašu, kad Tirkšliai – saugiausia seniūnija, įteikė bendruomenės atstovams. Nuotrauka iš policijos archyvo

Trečius metus iš eilės saugiausia mūsų rajone pripažinta Tirkšlių seniūnija.

Vertina pagal įvairius kriterijus

Ketvirtus metus iš eilės Telšių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas organizavo konkursą „Saugiausia seniūnija“, kuriame dalyvavo aptarnaujamų teritorijų seniūnijos.
Šis konkursas, pasak organizatorių, kasmet rengiamas, siekiant ugdyti visuomenės pilietiškumą, bendruomenių ir policijos partnerystę, aktyvinti bendruomenių veiklą gyventojų saugumo ir nusikalstamumo prevencijos srityje bei vykdyti prevencinę programą „Saugią aplinką kurkime kartu“.
„Nugalėtojai buvo renkami pagal daug kriterijų – kaip seniūnija rodo iniciatyvą rūpinantis gyventojų saugumu, kaip propaguojama saugi kaimynystė. Taip pat vertinamas policijos rėmėjų skaičius ir jų veikla, nusikalstamumo ir avaringumo būklė, visuomenės atstovų pagalba, išaiškinant nusikalstamas veikas bei teisės pažeidimus ir kita“, – „Santarvei“ sakė rajono prevencinio poskyrio viršininkas Paulius Šimkus.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

2 Atsakymai į “Saugiausia seniūnija – Tirkšlių”

  1. o kuri ? parašė:

    Bunke pirma is desines ar is kaires? :D
    Kad kaimas susireiksmines tai tikrai be reikalo. namu kainos neikandamos, tai ten gyva visi pasipiginave, del to ir nusikaltimu maziau nei kituose kaimuose, kur latru daug.

  2. H parašė:

    Gal nebejuokinkit.savo vidaus taisykles ivedineja kas netingi nuo keliuku iki pencininku eks ment.sakes stovi su apdovanojimais juokingais o vienas veidelis visur kaip bunkes kur koks apdovanojimas.pagirunas susireiksmines5

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto