„Saulės“ šokėjų debiutas konkurse – sėkmingas

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Vilniuje vykęs respublikinis vaikų šokėjų festivalis „Ant stogo 2017“ buvo sėkmingas Mažeikių moksleivių namų šokių studijos „Saulė“ šokėjams.

„Saulės“ studijos šokėjai Vilniuje šeštadienį vykusiame konkurse „Ant stogo“ dalyvavo pirmąkart. Nors kvietimų dalyvauti sulaukdavo ir anksčiau, vis nepasiryždavo: sostinė mažeikiškiams šokėjams atrodė esanti kiek per toli.
Festivalio dalyviai varžėsi vaikų iki 7 metų, 7–9, 10–13 ir 14–18 metų amžiaus grupėse. Iš viso jame sušokta per 60 konkursinių šokių. Į Vilnių suvažiavo daugybė šokėjų iš didžiųjų Lietuvos miestų.
Dvi „Saulės“ šokių studijos šokėjų grupės iš Vilniaus į Mažeikius parsivežė pirmųjų vietų apdovanojimus. Kitos dvi grupės laimėjo antrąsias vietas.
„Vienaip ar kitaip, bet vaikai grįžo apdovanoti, puikiai nusiteikę. Viskas praėjo sklandžiai. Smagu, kad buvome įvertinti aukštais balais“, – džiaugiasi studijos vadovė Ramutė Plonienė.
Šie metai R. Plonienės vadovaujamiems šokėjams yra sėkmingi. Jie nuolat pasiekia gerų rezultatų šokių konkursuose.
„Vaikai dirba labai nuoširdžiai, energingai ir nusipelno tokio gero įvertinimo.
Vienas choreografas priėjo ir mus nudžiugino pasakęs, kad mažeikiškiai šokėjai visada rodo aukšto lygio šokius. Jam buvo įdomu pasižiūrėti, ką parodysime mes, „Saulės“ šokėjai. Patikino, kad pasirodymu nenusivylė“, – įspūdžiais pasidalijo pašnekovė.

One Reply to “„Saulės“ šokėjų debiutas konkurse – sėkmingas”

  1. Komentaras parašė:

    Šaunuoliai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto