„Saurida“ į dujų ūkį nebeinvestuos?

Saulius Rancas per susitikimą su Kainų komisija išsakė nemažai priekaištų, tarp jų – ir dėl mažo abonentinio mokesčio. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Kai prieš porą savaičių Mažeikiuose lankėsi Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija, į Savivaldybėje vykusį susitikimą buvo pakviesti ir komunalinių paslaugų tiekėjai.
Susitikime dalyvavo ir restruktūrizuojamos bendrovės „Saurida“ vadovas Saulius Rancas.
Verslininkas, dujų vartotojams sugadinęs nemažai nervų dėl trigubai padidinto abonentinio  mokesčio bei trukdymo atsijungti nuo centralizuoto dujų tiekimo, bandė kaltinti… kitus – esą niekas su juo nesitarė.
„Santarvės“ tyrimas atskleidė kitką – valdžios ir politikų bandymas prisikviesti dujų tiekėją buvo nesėkmingas.

Kalbėta ir apie dujų vartotojų problemas

Kainų komisijos atvykimą į Mažeikius inicijavusi Mažeikių vartotojų asociacijos vadovė Lina Rimkienė ir Savivaldybės meras Antanas Tenys sutarė, kad reikėtų į Savivaldybėje vyksiantį susitikimą su Kainų komisijos atstovais pakviesti ir vandens, dujų, šilumos tiekėjus.
„Sauridos“ vadovui skambinęs pats meras, nes L. Rimkienė buvo įsitikinusi, kad S. Rancas vargu ar reaguotų į jos prašymą.
Kas be ko, susitikime su Kainų komisija nebuvo apeiti ir suskystintų naftos dujų tiekimo daugiabučių namų gyventojams klausimai.
Buvo prisimintos dujų vartotojų bėdos, apie trejus metus trukę teismai, kuriuose apginti 65 mažeikiškiai, negalėję ištrūkti iš „Sauridos“. Pasidžiaugta, kad pagaliau šis klausimas išspręstas –  nebenorintiems naudotis paslauga ir už ją atsiskaičiusiems mažeikiškiams dujos atjungiamos per penkias dienas ir nemokamai – kaip tai numato teisės aktai.

Plačiau skaitykite šeštadienio laikraštyje.

7 Atsakymai į “„Saurida“ į dujų ūkį nebeinvestuos?”

 1. dora parašė:

  Tai, kad nieko ir neinvestavo zasrancas per tą laikotarpį, kai prixvatizavo tinklus. Nebent perdažė įvadinius stovus. O laiptinėse nuotekių nesugebėjo pašalinti. Kaip dvokė dujomis, taip ir tebedvokia. kažin kur padėjai 3k padidinto mokesčiu surinktas lėšas?

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Visada gyvenime turi kazkas nutikti realaus,kai sitokiems’verslininkams’nebera ribu godumui ir pagarbos savo tautai.

 3. k parašė:

  Susipažinusi su nutartimi civilinėje byloje Nr.2A-49-124/2015, kurioje Šiaulių apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjų kolegija, susidedanti iš teisėjų Laisvės Aleknavičienės (pirmininkė ir pranešėja), Danutės Burbulienės ir Linos Muchtarovienės, teismo posėdyje apeliacine rašytinio proceso tvarka išnagrinėjo atsakovo RUAB „Saurida“ apeliacinį skundą dėl Mažeikių rajono apylinkės teismo 2014 m. birželio 25 d. sprendimo civilinėje byloje Nr.2-15-853/2014, kurioje teismas nutarė46Mažeikių rajono apylinkės teismo 2014 m. birželio 25 d. sprendimą dalyje dėl 3661,96 EUR (12644 Lt) žyminio mokesčio priteisimo iš atsakovo RUAB „Saurida“ panaikinti.
  47Likusias Mažeikių rajono apylinkės teismo 2014 m. birželio 25 d. sprendimo dalis palikti nepakeistas.
  Šiaulių apygardos teismas išdrįso panaikinti Mažeikių rajono apylinkės teismo 2014 m. birželio 25 d. sprendimą tik dalyje dėl 3661,96 EUR (12644 Lt) žyminio mokesčio priteisimo iš atsakovo RUAB „Saurida“ , bet dėl kitų Mažeikių rajono apylinkės teismo 2014 m. birželio 25 d. sprendimo dalių panaikinimo drąsos pritrūko ir , kad nenusiristi iki tokių absurdiškų Mažeikių rajono apylinkės teismo 2014 m. birželio 25 d. sprendimo priėmimo motyvų/ argumentų, pasirėmė LAT praktika, kuria yra pripažįstama, kad teismo pareiga pagrįsti priimtą procesinį sprendimą neturėtų būti suprantama kaip reikalavimas detaliai atsakyti į kiekvieną argumentą, todėl nagrinėjamu atveju teisėjų kolegija sutinka su pirmosios instancijos teismo išvadomis ir plačiau dėl jų nepasisako. T.y., Šiaulių Apygardos Teismas sutinka su pirmos instancijos teismu , kad tik kvailiai nemato, kokie pas karalių gražūs rūbai. Gaila, kad tarp teisėjų nebuvo „vaiko“, kurio lūpomis prabiltų tiesa .

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  Prisiinvestavo iš vargšų pensininkų,mulkino kiek begalėjo,juk daugiabučiuose vargdieniai belikę.Kas grąžins neteisėtai surinktus pinigus.Ką-rajono valdžia nematė?Visiems buvo įtikęs.Gėda.

 5. pagaliau parašė:

  iš;lindo yla iš maišjo. jei atvirai apie šį verslinnką buvau geresnės nuomonės…

 6. taip parašė:

  Kiek ta issigimeli galit roditi pragaras jo laukia k0munis tai praknis rinkimus ir jo biznis baiksis

 7. Andrens parašė:

  I sita „versilinka“ jau slykstu ziureti. Nei saves gerbia, nei kitu…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto