„Saurida“ pagaliau įvykdė teismo nutartį

Už 2015 m. birželį vartotojai gavo išminusuotas sąskaitas. Nuo šiol jie niekam neskolingi. Nuotrauka iš asociacijos archyvo.

Mažeikių vartotojų asociacija informavo, kad restruktūrizuojama UAB „Saurida“ visiškai įvykdė teismo sprendimą: nemokamai atjungė ieškovams dujas ir anuliavo neteisėtai priskaičiuotas skolas.

Asociacija informuoja, kad 2015 m. sausio 27 d. įsigaliojęs Mažeikių rajono apylinkės teismo sprendimas byloje „Dėl sutarčių su suskystintų naftos dujų tiekėju nutraukimo, dujų tiekimo nutraukimo sąlygų patvirtinimo“ nustatė, kad dujų atjungimas ieškovams yra nemokamas, o skolos skaičiuojamos nuo pareiškimo padavimo dienos – anuliuojamos.
„Saurida“, nors ir pavėluotai vykdydama teismo sprendimą, birželio mėnesį nemokamai atjungė dujas, o jau liepos mėnesį ieškovai gavo pranešimus apie išminusuotas skolas“, – informavo asociacijos valdybos pirmininkė Lina Rimkienė.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje

5 Atsakymai į “„Saurida“ pagaliau įvykdė teismo nutartį”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Reiketu dar priteisti is tos didziai negerbiamos sauridos buvusiems vartotojams po kokius 500 euru uz moraline zala.juk kiek brangaus laiko,sveikatos reikejo iseikvot?

 2. ziopliams parašė:

  ko gero visa tai buvo galima padaryti ir be jokio teismo sprendimo

 3. jo parašė:

  Vadinasi, kurie nesikreipė teisman, tie su viskuom sutinka…..

 4. išvada>Pagaliau parašė:

  Visiems reikia vieningai kovoti prieš valdžios dangstomus aferistus ir vagis,o ne laukti,kol kažkas kitas padarys.Sekantys bus brokdariai polistirolio klijuotojai su savo kosminėmis kainomis.

 5. Pagaliau parašė:

  Gaila, kad tik tiems, kas kreipėsi į teismą ir laimėjo bylas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto