Savaitgalį – gausu tyrimų dėl vagysčių

Per tris savaitgalio dienas rajono Policijos komisariate pradėti šeši ikiteisminiai tyrimai. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Per tris savaitgalio dienas rajono Policijos komisariate pradėti penki ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių, vienas – dėl pasikėsinimo atlikti nusikalstamą veiką.

Apvogti butai

Balandžio vienuoliktąją tarp šešioliktos ir dvidešimtos valandos per neužrakintas duris buvo patekta į butą Draugystės gatvėje. Vagišius pagrobė SEB banko kortelę su PIN kodu. Panaudojus kortelę, iš 62-ejų metų jos savininko sąskaitos buvo paimti keturi šimtai litų.
Sekmadienį aštuntą valandą ryto Ventos gatvės gyventojai išvyko, užrakino buto duris, o grįžę aštuonioliktą valandą, rado jį apvogtą – dingo įvairių aukso ir sidabro juvelyrinių dirbinių bei keturi šimtai litų grynaisiais. Žmonės patyrė beveik šešių tūkstančių litų žalą.
Pasak policijos pareigūnų, žmonės įvykio aplinkybių negalėjo patikslinti, jos lieka neaiškios.

Domina įvairūs daiktai

Balandžio dvyliktosios vakarą prie Mažeikių politechnikos mokyklos stadiono buvo apvogtas mažeikiškis E. M.: nepažįstamas jaunuolis iš jo rankų pagrobė mobiliojo ryšio telefoną „Samsung Galaxy mini“.
Sekmadienio rytą pastebėta, kad apvogtas sandėliukas, esantis Gamyklos gatvės penkioliktojo namo rūsyje. Iš jo išvaryti du dviračiai „Panther“, kainuojantys beveik du tūkstančius litų.
Šeštadienio popietę Buknaičių gyventojas R. V. pastebėjo, kad pro lango angą bandyta patekti į garažą. Nusikalstama veika nenusisekė – iš garažo nieko nepavogta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto