
Šeštadienį rajono ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti gaisrų į atviras teritorijas ir gyvenamąjį namą. Sekmadienį beveik vienu metu jie atliko du gelbėjimo darbus.
Pirmasis pranešimas apie degančią žolę šeštadienį ugniagesius gelbėtojus pasiekė pusę penkių vakaro iš Rubikalių apylinkių. Šį kartą jų pastangų gesinti ugnį neprireikė: dviejų arų plote degusius šiaudus iki
Visą straipsnį galite skaitykite laikraštyje „Santarvė" arba užsisakę laikraščio elektroninę versiją.
Prenumeruok internetu