
Šeštadienį ir sekmadienį į Lendriškių kaimą skubėjo gausios ugniagesių gelbėtojų pajėgos – liepsnojo du nenaudojami pastatai. Abiejų gaisrų, kilusių vienoje vietovėje, aplinkybes tiria priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialistai. Neatmetama padegimo versija.
Pirmasis pranešimas, kad Lendriškiuose (Laižuvos seniūnija) dega nenaudojamas ūkinis pastatas, gautas šeštadienį, apie pusę aštuonių vakaro. Į gaisravietę išvyko Laižuvos,
Visą straipsnį galite skaitykite laikraštyje „Santarvė" arba užsisakę laikraščio elektroninę versiją.
Prenumeruok internetu