Savaitgalį Lendriškiuose siautėjo ugnis

Autorius Vidas STANKUS
Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šeštadienį ir sekmadienį į Lendriškių kaimą skubėjo gausios ugniagesių gelbėtojų pajėgos – liepsnojo du nenaudojami pastatai. Abiejų gaisrų, kilusių vienoje vietovėje, aplinkybes tiria priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialistai. Neatmetama padegimo versija.

Pirmasis pranešimas, kad Lendriškiuose (Laižuvos seniūnija) dega nenaudojamas ūkinis pastatas, gautas šeštadienį, apie pusę aštuonių vakaro. Į gaisravietę išvyko Laižuvos,

Visą straipsnį galite skaitykite laikraštyje „Santarvė" arba užsisakę laikraščio elektroninę versiją.

Prenumeruok internetu
Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Skip to content