Savaitgalį Mažeikiuose siautė vagys

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Nužiūrėję, kad gyvenamosiose patalpose žmonių nėra, vagys savaitgalį apvogė du butus mieste ir namą Židikuose. Šeštadienį taip pat aptikti du apšvarinti sandėliukai.

Pasirinko pirmojo aukšto butus

Šeštadienį per trijų valandų laikotarpį įžūliai buvo apvogtas gyvenamasis namas Židikuose, Perkūno gatvėje. Ilgapirščiai tarp pusės keturių ir septynių valandų vakaro įsmuko į pastatą ir išnešė 350 eurų įvertintą nešiojamąjį kompiuterį „Compaq“.
Du pranešimai apie vagystes pareigūnus pasiekė sekmadienį. Abi vagystės – iš pirmuose daugiabučių aukštuose esančių butų, abiem atvejais į patalpas patekta pro langus. Iš buto Pavasario gatvėje vagys išnešė ne tik visus dokumentus – asmens pasą, asmens tapatybės kortelę, socialinio draudimo pažymėjimą, bet ir auksinius juvelyrinius dirbinius bei du žibintuvėlius, šeimininkui padarydami 689 eurų žalą.
Ilgapirščiai taip pat įsilaužė į butą Naftininkų gatvėje. Iš čia dingo žibintuvėlis ir skirtingomis valiutomis piniginėje buvę grynieji pinigai. Paskutinį kartą šis butas buvo paliktas tvarkingas praėjusių metų gruodžio trisdešimtąją.

Brovėsi į sandėliukus

Šeštadienį policininkai priėmė dviejų rajono gyventojų pareiškimus apie vagystes iš sandėliukų. Rytą pranešta apie įsilaužimą į sandėliuką daugiabučio rūsyje Naftininkų gatvėje, savininkas jame pasigedo dviračio.
Trečią valandą po pietų pastebėta, kad vagys įlindo į sandėliuką Sedoje, Sedulos gatvėje. Iš čia jie pagrobė raktų komplektą, dvi meškeres bei žvejo reikmenų komplekto dėžę.
Sausį rajono policijos komisariate registruotos 29 vagystės, o tai yra gerokai mažiau negu praėjusių metų pirmąjį mėnesį, kai jų buvo 45.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*